Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eltitkolják a 2014-es üstököst...

Eltitkolják a 2014-es üstököst? - A bolygónknak ütközhet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már hallottál nem is régen, december 21-én egy becsapódó üstökös jóslatáról, az hála Istennek/Sátánnak, elmaradt ! Ettől függetlenül magát a veszélyt nem szabad leértékelni. Ez a 2014-es üstökös lehet, hogy valóba a világ végét okozza majd?


[link]


2013. ápr. 9. 06:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ettől parázol??? A legkonkrétabb meghatározás erre az eseményre vonatkozóan a cikkben: "előbb-utóbb". pf....
2013. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

kisfiam!

olvasd el légyszíves , és gondold meg legközelebb mikor raksz fel ilyen dolgot...

BTK

270. § (1) Aki nagy nyilvánosság előtt olyan valótlan tényt - vagy való tényt oly módon elferdítve - állít vagy híresztel, amely alkalmas a köznyugalom megzavarására, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.


(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a rémhírterjesztést közveszély színhelyén vagy háború idején követik el.”

2013. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Drága bogaram! ezt most épp melyik naptárban olvastad? egyébként ne fossá. a világvége az roma származású, nem szabad komolyan venni. állandóan fenyegetőzik, hogy jön és kicsinálja a világot. aztán mikor a világ felkészülve várja, be ijed és vissza vonul.
2013. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Wadmalac ***** válasza:

Még a linkelt cikk végén is szerepel, hogy nincs semmi pontosított adat arra, hogy valódi lenne a veszély.

Én a Mars felé tartó üstökösre leszek inkább kíváncsi, mert arra már most 2000/1 az esély, hogy oda becsapódik 2014-ben. Na az szép hacacáré lesz, a Curiosity kapaszkodhat rendesen. :D

2013. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"kisfiam!"


Ilyen alapon az egész oldalt lecsukathatnád :D

2013. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Napkiraly ***** válasza:
Hát még a 2015-ös üstököst! Arról aztán még jobban titkolóznak!
2013. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Hát Én nem tudom... Most olvastam fórumon. Gondoltam megtanácskozzuk. Egyébként minden Háliwúdi filmben ugye az van, hogy eltitkolják az UFÓ inváziót meg a meteorbecsapódást az emberek elől, mert az olyanok mint pl a 12-es ilyenkor annyira bepánikol, hogy halomralövöldözi a többieket:S


Egyébként reális az, hogy az embereknem nem mondják el az igazat, hiszen a SETI is azt mondgyja, hogy ha ufót látnak nem mondják el az embereknek -.- Nem is célszerű, hiszen gondold el : Elmondanák, akkor mindenki bepánikolna, elköltené luxusnyaralásokra a félretett pénzét, meg akkora pánik lenne a tőzsdén hogy a forexesek kasználnának, aztán mondjuk, mégsem csapódik ide, hanem elmegy mellettünk vagy szétlövi a NÁZA és akkor minden megy tovább csak csórón ! :-(


# 12/17 te menj el a pszichiátriára a téveszméket ma rendkívűl hatékonyan tudják kezelni ! itt kell jelentkezni [link]

2013. ápr. 11. 00:48
 19/20 anonim ***** válasza:

#18:


1. Ha így is van, akkor is elhanyagolhatóan kicsi az esélye annak, hogy jelentős méretű meteor csapódna a Földbe. Legutóbb 65 000 000 éve volt ilyen nagy világégés, tök felesleges azon parázni, hogy a nekünk jutó 70-80 nyomorult évben vajon jön-e valami meteor. Minden bizonnyal nem fog. Ezerszer veszélyesebb dolgok vesznek körül, például a közlekedés, a betegségek és gyakorlatilag bármi a mindennapi életben.


2. Nem csak a NASA képes az eget fürkészni. Ha közeledne egy ilyen nagy meteor, szerinted el lehetne hallgattatni a világ összes csillagászát, meg lehetne akadályozni, hogy bizonyítékok kerüljenek ki? Én nem hiszem. És most persze nem az ilyen fos jóslatokra gondolok, hanem tudományos bizonyítékokra.


Szóval mélységesen sötét dolog meteorok miatt aggódni.

2013. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"AZT MONDGYJA"


Először tanulj meg magyarul, te szerencsétlen félnótás

2013. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!