Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ellaposodott nagyon az ezoteri...

Ellaposodott nagyon az ezoteria kategória, meg az ufo észlelések is?

Figyelt kérdés
Köszönhető a sok melyik faj volt ez? meg paranormális cikkek napi százai miatt, senki sem ír már ide...

2013. dec. 29. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A troll fajnak, azok közül is a skizofrenoidoknak.
2013. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hátha az új évben, megérkezik a megújulás is:)
2013. dec. 29. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled. De, ha szerinted mostanság az Ezósok hülye kérdéseket tesznek fel akkor miért nem teszel fel te kérdéseket? egyébként is nemcsak ez a kategóra létezik. :)
2013. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már azon gondolkodom, hogy itt hagyom a GYK-t teljesen értelmetlen dolgokat írnak. és nem csak az ezotériában, hanem az összes kategóriába vannak itt olyan ,,paradicsom palánták", akik azzal ébrednek, hogy ide írják mindenegyes nap (pl. a bakok összeillenek a majmokkal? ehhez mit szóltok szkeptikusok? a reptoidok támadnak? 2014 lesz világvége? én ebből nem kérek a végén meg fogok örülni!
2013. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hátha lesz még megújulás, de ehhez az ide íróknak is meg kellene változniuk, tisztelet a kivételeknek.
2013. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ti is jók vagytok, eddig az volt a baj hogy naponta jöttek ki kérdések, mindenki írogatta : "jaj bújj már el", "bárcsak tiltanának" stb, most meg mégiscsak hiányoznak ? Döntsétek már el mit akartok :-)
2013. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem hiányoznak a buta és értelmetlen kérdések. Viszont nagyon hiányoznak az olyan jellegűek, mint amiket például a "George Adamski" nevű felhasználó írt, meg még egy pár hozzá hasonló, valódi érdeklődő.
2013. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem elegem van a szkeptikusokból, ha mégegyet meglátok, esküszöm feleségül veszem!
2014. jan. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van, aki feltünési viszketegségből jár ide van, aki kötekedni trollkodni. nagyon kevesek, akik valóban választ adnak egy kérdésre. De te célodat nem ismerem # 3/jigsaw/J ügynök minek bannolod magadat állandóan? ,,PARADICSOM PALÁNTA" Xd
2014. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!