Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lezuhant egy UFO a dzsungelben...

Lezuhant egy UFO a dzsungelben és a túlélőit lefilmezték?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz erről az érdekes videoról? http://www.youtube.com/watch?v=V9-BsAUps5E

2013. aug. 16. 11:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hááát, nézettséghez ennél picit több kell. Feltöltés ideje: 2011.05.15. Eddig látták (velem együtt): 1.108.653


Ennél egy pofára eső csecsemő, vagy egy hangosat büfiző részeg tinilány is nagyobb nézettséget produkál...

2013. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Ezek csak szemetelni jonnek ide, a Fold egy kozmikus szemettelep, ide hozza mindenki az ocskavasat :D
2013. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
JJJAAAAAAJ,nemigaz érdekes módon minden ilyen hitvány amatőr videón máshogy néznek ki a "földönkívüliek",gyalázat.
2013. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Amatőr modellező, animátor munka, de annak megállja a helyét. A látottakból ítélve nem volt drága mulatság sem.


Maga a kameratartás is rendkívül mesterséges. A kép rezgése egyszerűen szándékos, eltúlzott, emellett itt-ott olyan, mintha a kamera állványon lenne. Van még mit csiszolni ezen.


Számomra ez a videó az egyik leghitelesebb: http://www.youtube.com/watch?v=8I7eBt5IsD8


Úgy gondolom, hogy mindenkinek megoszlik a véleménye a témáról, így magáról a felvételről is, és bárhogy is tekint az általam és a kérdező által belinkelt videóra, szerintem ez mérföldekkel meghaladja, sőt... lekörözi a fentebb látott animációt. Viszont én szeretem hosszú távon vizsgálni a komolyabb felvételeket, és keresni azon hibákat, jeleket, amik hamisításra utalnak. Sokan már abból hamisnak ítélnek egy videót, hogy az egyszerűen fent van az interneten. Van, hogy szándékosan hagyják fent némelyiket, ezzel is zavart keltve azon emberek között, aki nem jártas a témában, vagy bizonytalan véleménye van arról.

2014. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Itt meg 200 éves felvételen egy UFO üldöz egy cowboy-t!!

http://www.youtube.com/watch?v=UAAsUxilC6c

2014. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A 15-ös válaszoló videója engem meggyőzőt!!
2014. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Biztos reptoidok lehetnek a szíriusz bolygóról.
2014. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Kamu!!
2017. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Kamu
2017. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!