Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ehhez mit szóltok? Steven...

Ehhez mit szóltok? Steven Greer - Sirius (teljes mozifilm magyarul)

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes és tanulságos. Láttad már ? Megnézed ? A 15 centis idegenről szól


[link]



2013. júl. 30. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

már vagy egy hónapja fenn van a netes oldalakon, magyarul.

amúgy, meg ha jól vettem ki a filmből, genetikai sejt mutációról beszélnek, az embrió esetén, és 90% biztos földi a genetikai készlete, és a dns -e.

a többit, meg a mutáció miatt nem tudták meghatározni, röviden ennyit róla.

2013. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ami az idegent illeti: 1973. -ban a televízió bemutatott egy dokumentumfilmet, ahol is, műanyagból csináltak húst. A dokumentumfilm végén az ebből készült húsos pogácsát ették a résztvevők. Ez már jó régen volt, és azóta a kreativitás is hatványozva fejlődött.

A filmről ugyan ez a véleményem. Össze borított minden szar, ami a társadalmakat jellemzi. A spiritualitástól a "free energy"n keresztül az összeesküvés elméletig mindent feszeget. De a végén "Az isten óvjon mindenkit"! Hát aki istenben hisz, az nem teremteni akar, mert az isten dolga, a teremtést mint cselekvést meghagyja istennek. Eme betegséget én úgy nevezem, feltűnési viszketegség!

A palinak van agya, mert gondolkodik és törtet, és van neki ehhez diplomája!

Én csak magamból indulok ki, hogy ha sikerül megtalálnom a térben lévő energia hasznosításának lehetőségét, bizony rögtön átadnám ahány embernek csak tudom, hogy ne maradjon titok, és nem a szabadalmi hivatalba vinném. Mert ha mindenkinek van ingyen energiája, az azt jelentené, mindent ingyen termelhet, tehát a pénz értéktelenné válna.

Az egyetlen tanulsága a filmnek, hogy nem kell mindent elhinni amit a netten látsz olvasol, és főleg azokat a tényeknek előadott dolgokat nem szabad, amelyikben szerepel Amerika, a náza, vagy az efbiáj, stb.

2013. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is megnéztem a filmet, s nem mondanám komolytalannak!

Bár a komolytalan embernek, ami sok, az sok!


Kérdező! Ajánlani tudom az Ufó akták- ufó vadászok című részét is!

Alátámasztják rendesen! A szkeptikusokkal nem kell foglalkozni,

csak hátráltatnak!

2013. aug. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!