Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményed a Sirius című...

Mi a véleményed a Sirius című filmről?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

magyarul már fenn van a neten??

mert akkor megnézném

2013. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még meg se jelent.
2013. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De. Bemutatták amerikába és lehetett PPV-en látni itthon is. Milyen volt, aki nézte?
2013. máj. 6. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit csalódás. Nagyobb volt a füstje, mint a lángja...

Sok új infót nem mondanak el benne, amit eddig ne láthattunk volna S. Green filmjeiben.

Egyedül a kis csontváz keltette fel a figyelmet, de most olyan hírek járják már a netet, hogy egy magzat vagy gyermek csontváza. Amit amúgy nem tudok elhinni teljesen és nem azért mert megrögzött hívő vagyok, hanem mert már sok verziót hallottam rá orvosoktól és egyszerűen egyik sem meggyőző, mind mást mond.

2013. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Sirius nevű busz egészen kiváló és magyar termék.
2013. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk aminek ekkora feneket kerítenek, abban nem lehet sok igazság. Pedig én is vártam a film megjelenését.
2013. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azzal a csontvázzal kapcsolatban az hibádzik az új elmélet szerint (miszerint ember fejlődési rendellenességgel), hogy a DNS-vizsgálat, amire alapoz, csak az anya génnyomairól beszél, az apáér egy szót sem ejt. Egyszerűen mintha megfeledkeztek volna róla, hogy csak arról beszéljenek, nagyvonalúan.


Tehát csak annyit mutattak ki, hogy emberi anyától származik, ez azonban elméletileg még nem jelenti azt, hogy tényleg ember, hiszen az apa attól még lehet (ha feltételezünk egy az emberi genomhoz nagyon hasonló, azzal kompatibilis földönkívüli utazót) földönkívüli.


Érdekes rendellenesség az, ahol a magzat egy kifejlett ember testarányaival rendelkezik... Persze ez is csak spekuláció, amennyire annak a DNS-vizsgálatnak az eredménye is.

2013. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Felmerul-e annak a lehetosege a filmben (meeg nem lattam), hogy a csontvaz reptiliantol is szarmazhat ? Merthogy azok allitolag valamilyen tojashej-borokban szuletnek.(ezt egy reptiliannal valo interjuban olvastam).

Szerintem az a csontvaz nem emberi - mar csak a kis merete miatt is. Talan ember-reptilian keverek ?

2013. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!