Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ebből tanulhatnátok ufó-hívők...

Ebből tanulhatnátok ufó-hívők nem gondoljátok?

Figyelt kérdés

[link]


Főleg azokra gondolok, akik egy madarat is UFO-nak néznek. Nem minden az, aminek képzelitek.


2013. júl. 28. 19:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

8-as örülök, hogy szerinted én vagyok a debil, de érdekes módon te vagy az, aki egy UFO-s kérdésnél földönkívüliekről kezdtél prédikálni. Ha ennyire okos vagy, biztos tudod, hogy a két kifejezés jelentése nem ekvivalens.


Utolsó válaszoló, ezen hatalmasat röhögtem:D

2013. júl. 29. 08:23
 12/15 anonim ***** válasza:

Most én is írhatnám hogy ne linkelj ilyen szutyok megbízhatatlan oldalakról meg azt hogy te mindent elhiszel amit a neten olvasol? Ezzel szoktak gyakran kezdődni a szkeptikusok dumái de ez fordított esetben is igaz szerintem.

Hogyha igaz is a cikk akkor se lehet általánosítani mert aki ezt csinálja, pl: a kérdező

az egy hihetetlenül nagy barom ember.Remélni tudom hogy egyszer elkezdesz gondolkodni is mielőtt kérdezel.

Én drukkolok neked.

2013. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
DNFTT, ennyit rólad.
2013. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A cikk egy marhaság. Hiteles forrás ? :-D


Én nem olvastam asztrofizikai oldalon ilyet, szenzációhajhász freeblogok, meg média mindent leír + annak ellenkezőjét, hogy legyen klikk !


Azt senki nem gondolhatja komolyan, hogy a hadsereg akik magasan képzett katonákból és mérnökökből áll a Jupítert öszetévesztik kémrepülőkkel. Az asztrofizikusok pedig nem ismerhetik el az UFÓkat, mert a háttérhatalom nem engedi nekik, így más mesét nem tudnak kitalálni.

2013. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ez úgy baromság ahogy van.
2013. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!