Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik a legelgondolkodtatóbb...

Melyik a legelgondolkodtatóbb UFO észlelés történet, amit nehéz magyarázni?

Figyelt kérdés
Link?
2013. jún. 15. 23:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Légyszives húzd már el a bélésedet :)

Tudod mi a szánalmas benned? Hogy ide jössz pampogni és a kutyát sem érdekli. Miért nem foglalkozol olyan dologgal ami téged érdekel? Miért olyannal ami nem?

Itt bizonygatod az állítólagos igazadat, holott még a kérdésre most sem válaszoltál tisztességesen. De nem is fogsz, mert nem azért vagy itt.

"később a fekete doboz adatai is azt mutatták, hogy a gép radarjai s látták. " Nem ugyanezt írtam???:DD

Ja és szeretnék elnézést kérni, amiért az EREDETI hangfelvételt feltette youtubra egy illető hogy akárki meghallgathassa. Sajnos nem szórja ki ingyé a társaság CD-n minden érdeklődőnek a felvételeket, aki megszeretné hallgatni. Azért megbocsájtasz nekik, ugye?

Akkor ne nézz meg akármilyen témában egy weboldalt sem, vagy pdf dokumentumot sem az interneten, mert nem kaptad kézhez, így már csakis kamu lehet. Idi*ta. Amúgy neked semmit sem akarok bizonyítani, pusztán a kérdezőnek írtam le a történeteket.


Poligráf szakértő nem vagyok, de úgy látom te sem. Csak tudod van annyi gógyim hozzá, hogy nem úgy működik, mint ahogy megírtad.

Ezt írtad:

"amiről kérdeznek, akkor az lehet bármekkora hazugság,

nem fogja észrevenni" Ha így lenne, sosem alkalmazták volna, legyen szó bármilyen ügyről. Akkor a gépezetnek nem lenne semmi értelme. Okoska.


" miért nem lehet becsapni, stb" Egyszer sem írtam hogy nem lehet becsapni, én azt írtam, hogy egy ember még talán átejtheti, de kapásból 5-6 kizárt dolog, abból legalább 2-3 elvérzett volna a teszteken. Szinte semmi esély nincs arra, hogy mindannyian átverjék a gépeket többször is.


"ahol azt állítják, hogy a teszt közel 100% pontosságú. " Nem tudom, elhaladta-e esetleg ez a figyelmedet? :

"In 2009, Walton was a participant on game show The Moment of Truth. When asked if he was abducted by a UFO in 1975, he responded, "Yes", an answer which the polygraph examiner determined to be deceptive prior to taping. Walton, in response to this outcome, said that polygraphs are 97% accurate, even in the best of cases", a show pedig arról szól, hogy minden játékos hozzá van kötve egy hazugságvizsgálóhoz és ha igazat mondanak jelzi a gép és továbbjutnak a játékban.

Már a kezdeti vizsgálatokkor is bebizonyosodott hogy igazat mond, amit a rendőrség folytatott a társain, majd később rajta.


"A társait egyszer vizsgálták meg, akkor is az egyik megtagadta a vizsgálatot. " Ez sem igaz. Hogy picit átlásd a történetet nézd meg a Fire in the Sky-t, az igazságon alapul, többször is megvizsgálták az embereket és tesztelték. Egy akadékoskodott, mert annak


"Ekkor egyikük elbukott." Ezt állította az egyik poligráf tesztelő. Csakhogy utána többen is kritizálták őt, mindkét oldalról. " David Raskin, a University of Utah pszichológusa állította, hogy McCarthy módszere több, mint 30 éve elavult "


"Sehol nincs itt az általad említett 20 teszt" Tudod, keresgélj :) Nem adok mindent a p*fádba. És ne hidd hogy minden fent van wikipédián. A videókban is többször elhangzik, hogy próbálták már őket lefizetni meg hogy többször is tesztnek vetették alá őket :) Ez pedig le is nyomozgató, csak emeld fel a s*gged és keresgélj, ha annyira érdekel.


Tudod mi a poén?:) Ha kiadja a gép, hogy igazat mond, te bőszen gépelsz, hogy "nem,nemigaz akkor sem!", de ha azt adná ki a gép, hogy " hamis amit állít" akkor meg bőszen írod hogy nyo látod a gép megmondta!.....hihetetlen :DDD

2013. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az enyém

Látok egy repülőt a FELHŐTLEN égen ,ami a semmiből(mintha az ég beszippantaná eltűnik

2019. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!