Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ebben az évben volt már...

Ebben az évben volt már valami hihető UFO észlelés?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig sem volt, csak feltételezések.
2013. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:

HIHETŐ?????

Az tavaly sem volt... Meg tavalyelőtt... Meg azelőtt....


Ezekkel az észlelésekkel az a baj, hogy ma, a technika olyan színvonalán, mikor a Föld túloldalán röpködő légy nemi szervéről 3D-s fotókat tudnak készíteni, az ufókról készült összes felvétel "véletlenül" elmosódott, homályos, kiértékelhetetlen.


Egy rossz minőségű, homályos foltra, vagy egy szemmel láthatóan primitív eszközökkel szanaszét szerkesztett videóra pedig csak a nagyon elvakultak mondják, hogy elfogadható bizonyíték.

2013. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2es

jól látod a dolgokat

mikor már 10-20 megapixeles fényképezők és kamerák vannak, meg telók is 5-10 megapixel kamerával, és a felvételek mindig homályosak....jajajaja blablabla

mindenről leeht jó képet, videót csinálni, csak épp erről nem,

amúgy meg technikai haladás??

olyan képszerkesztő és videó programok vannak h némelyik videót már direkt erre a célra készítik felteszik a videómegosztóra majd miután kiértékelte mindenki, benyögi a nagyokos készítő h szerkesztett képsorok!

van egy csomó ilyen a neten.

van vmi megnevezése is csak nem jut eszembe....vmi after... ha jól tudom

2013. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Adobe after affects, és már 10éve is létezett.
2013. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden hihető, ha eléggé akarják.
2013. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen. Egyszer elküldtem egy felvételemet egy ismert magyar ufókutatónak, nézze már meg, mi az. Megnézte, s hosszas elemzés végén közölte, hogy minden bizonnyal egy földön kívüli technológiával készült objektum az.

Én meg sírtam a röhögéstől, kezemben a gondatlanul kidolgozott diafilmmel, amin volt egy apró emulzióleválás.

2013. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!