Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a földönkívüliek...

Szerintetek a földönkívüliek milyen dolgokat tartanak fontosnak?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lakható bolygók felkutatását.
2013. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amennyiben például egysejtűek, akkor egy céljuk van, hogy osztódjanak.
2013. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudok mást elképzelni, mint ami egy Földön élő lénynek lehet fontos - csak kisebb vagy nagyobb mértékben.


Egy értelmes lénynek kb az, ami az embernek, egy alacsony intelligenciájú lénynek az, ami pl egy földi állatnak.

2013. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ezzel az a baj , hogy nem ismerjük őket. Nem tudhatjuk, hogy náluk mi miként és hogyan működik pl a kultúrájuk. Lehet cseppet sem hasonlítanak ránk és nincs bennük semmi emberi. Tehát ember fejjel gondolhatunk bármit is az emberekre vonatkozik, ill. csak ránk lesz igaz. Általános igazságok vannak, ezt elismerem, de mivan akkor, ha az intelligencia , érzelem másként hat emberre ill, rájuk. Remélem jó elgondolás és nem csak egy buta mese feelingnek hat.
2013. ápr. 14. 02:15
 5/14 A kérdező kommentje:

Lehet a szexet nem élvezetből csinálják csupán a szaporodás miatt. Nem tudjuk. Minden amit tesznek vagy nem tesznek annak millió más oka is lehet. Pl sport. Náluk lehet nem is létezik.

Minden lehetséges. Tudom a legegyszerûbb válasz az lenne, hogyha ennyire érdekel kérdezd meg tőlük :D

2013. ápr. 14. 02:39
 6/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam úgy fogalmazni , hogy minden létező témakört érintsen.
2013. ápr. 14. 02:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha értelmesebbek mint mi,akkor Fontos a saját fajuk fentartása,ezt úgy csinálhatják a legjobb fokozaton ha terjeszkednek és felügyelik a dolgok menetét,vagyis ha a életterükben egyensúly honol az rájuk nézve is kamatozó lehet.Valószínűleg komoly lépéseket tesznek a céljaik elérésében.
2013. ápr. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

attól függ h milyen a gondolkodásuk.ahogy olvastam, lehet segítő v romboló jellegű egy idegen civilizáció

ha pl ásványi anyag, vagy fémek érdeklik őket itt a bolygón, lehet szövetkeznek más államokkal h vmiért cserébe ezeket megkapják, ha meg segíteni jönnek akkor sztem az emberekben bizonyos spirituális képességeket élesztenek fel, ezzel is hozzájárulva az emberiség "emberibb" gondolkodásához.

2013. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meggyőzni az embereket, hogy ők jó szándékkal jönnek. Ha már sokan bevették, akkor fognak támadni.
2013. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontosnak tartják az aksis fúrógépeket, a kapcsos tortaformákat, az jambikus pentametert, az U-csöves manométereket, a kiscicákat, a bőrkeményedéseket, a pattogtatós szatyrot, az utilitarizmust, a tapadós spandex-ruhákat, a gumiszagot, az orrtúrást és a vonatkozásokat.
2013. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!