Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltak erről? (kép)

Mit gondoltak erről? (kép)

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 01:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Án nem pattogok, próbáltalak rávezetni, de elutasítottad élből, hát szerinted én fogok tovább szenvedni, vagy te? :D

Az, hogy a rossz szubjektív, azt egy olyan tudat állapotod mondja, ami távol áll istentől. Egy olyan tudat állapotban, ahol isten jelen van, a jó és rossz többi nem szubjektív. Istennél nincs más, csak igen és nem. Nincs olyan, hogy kevésbé rossz.


Irak vs USA egy ego által vívott harc. De már így is túl sokat segítettem egy olyan emberen, aki ember akar maradni. Aki nem képes tisztelni másokat, mert csak címkéket lát, címkéz, nem azt látja az ember mögött, ami. Hanem csak a húst, itt a neten még azt sem, csak a címkéket.

2013. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

És nem, nem utállak. Tudom mit beszélsz, én is voltam hasonló, bár ennyire elutasító sosem. Kell ehez az is, hogy az ember annyira nyitott legyen, tiszteljen egy lényt annyira, hogy az így szól:

Nyújtom neked a karod, segítek abban, hogy boldog légy.

Te pedig azt mondod:

Szarok rá. Nos ilyen formán mit mondjak? Próbáljalak győzködni, mikor élből elutasítasz? Éled az élet szinházát, játszod a szerepet, aztán a szereppel szépen azonosulsz is. Ez történik mindenkivel, és ezért nem hibáztatlak. Az csupán rajtad múlik, hogy képes vagy-e szakítani időt arra, hogy megismerj valamit, amiről egy veled egy koru, számítógépek előtt felnőtt, valamikor még drogokat is használt ember azt mondja neked:

Tudom az igazságot, egykoron te is sejtetted.

Nem az egyházi dumát lököm, ó nem. Ez annál egyszerübb. Emberibb, de még sem az. Mondtam már, ne a címkéd nézd, ne azt nézd, hogy ISTEN. Láss mögé! Mondom úgy ÚR! Ne abból a múltbéli információidból keresd erre a cimkét, mert mondtam már, nincs ott!! Ne hidd azt, hogy tudod miről beszélek, mert nem tudod! Akkor hogy mondhatod azt, hogy hülyeség? Látod látod, valaki még mindig bízik te benned, megannyi elutasítás után is. Ez emberi szerinted?

2013. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Hasonló szöveg a Tízparancsolat története is. Ez tuti nem a jóisten volt, ha ő az akkor miért öli meg az embereket, miért kér kapzsi módon aranyat stb. és miért buzdítja lopásra a zsidókat a történetekben? Ilyen a jó isten ehhh?

[link]

2013. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Istened sosem fog ölni, aranyért szaladni, és legkevésbé istened taszította a világot abba, ami most. Éppen az ellenkezője.

Miért is járunk ott, ahol?

Mert az emberek mit is tesznek? Földi javakért szaladgálnak a nap 24 órájában, vallásokat felhasználva ölnek egymásokat, mikor mind ugyan arról szól, ideológiai elképzelésekért ölnek meg milliókat, kergetik a vágyaikat, céljaikat, amik persze sosem teljesülnek be. Mindenki csak többet akar, és a saját maga által világ képét ráerőszakolni a másika.

Hol kért isten ilyet? Lelki ismeretünk mikor engedné ezeket, amik a világon vannak? Ha mindenki hallgatna rá, és sosem tenne ellene, hogy lehetne a világ ilyen szörnyü? A világ mai dolgaival cáfolni istent a legnagyobb botorság, mert ha lenne isten nem hagyná ezt. Nem inkább az van, hogy elhagytuk istent, és láss csodát egyből káosz, kupleráj?

2013. ápr. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Egyébként ha az igazságot keresed megkaphatod OLY egyszerüen, hogy az borzasztó!!! Aki keresi az igazságot megtalálja pillanatok alatt, mert ott van mindenki előtt! Aztán minden világos lesz számára. De az emberek többsége nem keresi az igazságot, sokkal inkább szeret korlátok között élni, azokat a korlátokat sose meg nem kérdőjelezi, SŐT szereti azokat még szűkebbre venni az évek során. A biblia ilyen formán értelmezése egyébként meglehetősen téves, persze, mint kiragadott részlet remekül hangzik, sőt. Nem kizárt, hogy így történt. A biblia olvasásához tudnod kell azt is, hogy olvasd. Azt, hogy mi a kulcs, mert az egész igazából egy darab kódhalmaz, és kell hozzá a megfelelő tudás, hogy meg tudd fejteni. Aztán rájössz, hogy egy végtelenül egyszerű, olykor meglehetősen humoros költemény.
2013. ápr. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!