Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltak erről? (kép)

Mit gondoltak erről? (kép)

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 01:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Látod látod, címkékkel élsz, te utolsó! Nem vagy igaz ember, mert az igaz ember nem a gondolataiban él, nem címkéz, nem dobálózik képekkel amik csak az ő agyában léteznek, hanem a mögöttes tartalomra tud nézni. Nem a gondolataival, mert azok hozzávannak kötve a nyelvhez.

Hogyan tudnál valamit kifejezni, amit a nyelv nem ismer? Hogyan tudnál valamit fizikai formákba (gondolatok, szavak, cimkék, képek) önteni, aminek nincs fizikai formája? Miért gondolsz az "isten" cimke alatt valamire, amit meg tudsz fogni, amit meg tudsz cimkézni? És miért nem látsz möge? Ne a szemeddel láss, azzal nézz! Ne azzal akarj meglátni olyan dolgot, ami fizikailag nem megfogható, meg nem figyelhető, ami fizikailag van! A gondolataid, azok a címkék, a folyamatos cimkézés el homyályosítja az igazi látásod! Hát mit gondolsz, én egy címkére utaltam, arra amit te azalatt értesz? Fogalmad sincs miről beszélek. Halvány lila gőzöd sincs. Elsem tudnád képzelni, mert a képzelgésed gúsba kötött, címkék halmaza, egy illuzió. És amíg az illuziók rabságát éled, hogy akarod észrevenni az egyetlen, ami nem az?

2013. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Bla-bla-bla...

Ilyen halandzsát nem nehéz kitalálni bármiről, amitől mitikus, megfoghatatlan és természetfeletti lesz.

Attól ez még csak mellédumálás.

2013. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Igazából megmondhatnám, hogyan is bizonyosodhatsz meg te magad is róla, de még annyira a bűnnek élsz, hogy nem érdemled ki. Most fel címkézed a dolgot, elképzelsz mindent amit csak bírsz, aztán elitélsz. Újbann bűnös cseleket. És ez az ami nem hagyja, hogy felszabadulj, és megtudd, mi is az Isten.
2013. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
*Újabb
2013. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Bűnben mi?

Magasról leszarom, hogy a kitalált haverotok szerint mi a bűn.

Nagyjából egyébként az összes élvezetes és jó dolog...

2013. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Tehát nyilvánvalóan elutasítod Istent, de azt várod, hogy kinyilatkoztasson? Megint a bűnös gondolkodás, a munka büdös, de a jutalom az kellene, mi? Szenvedj csak még, szenvedj.
2013. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"Tehát nyilvánvalóan elutasítod Istent, de azt várod, hogy kinyilatkoztasson?"

Én nem várok tőle semmit, mivel tudom, hogy nincs.

"Megint a bűnös gondolkodás"

Már leírtam, de leírom újra, magasról leszarom, hogy szerintetek mi bűn.

"a munka büdös, de a jutalom az kellene, mi?"

Lol!!! Ezt pont egy hívő mondja, aki inkább elfogad minden égbekiáltó marhaságot egy mesekönyvből, mert az kényelmesebb, mint gondolkozni... És ezt pont egy olyannak mondod, aki matematikából, fizikából, biológiából elég sokat tud...

"Szenvedj csak még, szenvedj."

:D :D :D Köszönöm szépen, ez az igazi Isteni jóindulat, ugye? Egyébként nem szenvedek, nagyon is teljes, boldog életet élek anélkül, hogy görcsösen hinnék hatalmas ökörségekben.

2013. ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Mesekönyvből? Hamarabb tudtam azt, hogy Isten velem van, mint hogy a Bibliát elolvastam volna. 3 hete még megrögzött elutasító voltam, csak úgy, mint te. De nem próbállak meg győzni. Mert te aki elutasítod Istent, saját magad utasítod el. És ha te elutasítod Istent, akkor én is elutasítalak téged. Szenvedj még.
2013. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Jó rosz bün nem bűn minden csak néző pont kérdése mi arosz és a jó pl az maerikaik szerint az irakiak a rosszak az irakiak szerint az amerikaik minden csak nézőpont kérdése. és hogy mi arosz és ajó nem az dönti el ki hisz istenben és nem is isten minden csak ami cselekedettünktől füg és jó és rosz nincs az ember életében csak helyes és helytelen döntések amik pozitiv vagy negatív irányba sodorják az életünk történetét :)
2013. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"Mesekönyvből? Hamarabb tudtam azt, hogy Isten velem van, mint hogy a Bibliát elolvastam volna."

Ezt tudatlanságnak hívják jobb helyeken. Valamit nem értesz: "Ó az isten műve".


"3 hete még megrögzött elutasító voltam, csak úgy, mint te."

Akkor meg mit pattogsz?? :D


"Mert te aki elutasítod Istent, saját magad utasítod el."

Ez megint csak a blablabla része, nagynak hangzó, semmit mondó szavak.


"És ha te elutasítod Istent, akkor én is elutasítalak téged. Szenvedj még."

Ja, hogy te efféle gyűlölködő patkány vagy? Isten erre tanít?

Nem csoda, hogy annyi gyilkosság szárad a hozzád hasonlók kezén...

Ritka gusztustalan egy népség vagytok...

2013. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!