Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti kaptatok ilyen üzenetet?...

Ti kaptatok ilyen üzenetet? Szerinted normálisak?

Figyelt kérdés

"Üdvözöllek ! Az ellenállás prominens tagja vagyok, kérlek szánj az életedbol pár percet levelem elolvasására, mert fontos információk rejlenek benne.


Pár nap mulva, december 21-én hatalmas veszedelemmel fogunk szembe nézni, amely az urbol fog jönni. Nagyon magas természettudományos ismeretekkel rendelkezo földönkívüliek fognak minket megtámadni, amely mellett természettudományos és technikai fejlettségünk eltörpül, ezért van szükség összefogásra. Ez az idegen faj a Draco csaillagképből származik és részben a föld alatt is élnek belőlük, mert az űrbőlmeteorit formájában ideérkező DNS-ek képesek voltak a földi evolúcióba bekapcsolódni. Ezen lények emberszabásúak ugyanolyan testalkatuk van, két kezük és két lábuk van nekik is valamint fejükön az érzékszervek is azonos helyen vannak. Ezen gyíktestű idegen lények neve Reptoid(REPTílián humanOID). Rendkívül fejlett értelemmel rendelkeznek. Belelátnak az emberi gondolatokba, olvasnak az érzélmekből és High-Tech technikai felszereltségű űrhajóik vannak, melyek magasan fejlettebbek az emberiség eszközeinél, beleértve az 51-es körzetben levő arzenált is, éppen ezért fontos hogy felvegyétek Ti közemberek is a harcot az idegenek ellen.


KÖNYÖRGÖK NEKED : KÉSZŰLJ FEL MENTÁLISAN, ahogyan az erődből futja, az űrből érkező támadásra. AZ EMBERTÁRSAIDNAK MOND EL, HOGY MIND VESZÉLYBEN VAGYUNK, MERT AZ ŰRBŐL ÉRKEZŐ REPTOIDOK/REPTÍLIÁNOK MEGTÁMADJÁK BOLYGÓNKAT.


Nagyon sokan ezt még most sem hiszik el, a naponta növekvő ufóészlelések ellenére sem. Hidd el kedves barátom nem akarok vak hitet, győződj meg minderről amit leírtam és olvass utána a neten. Miután felmérted a veszélyt, tudnod kell, hogy nem vagy egyedül. Szenthelyi Árpáddal Mi a magyar ellenállás underground szekciója elkezdtük a felkészülés IV.fázisát. Sajnos most nem tudok, majd válaszolni erre a levélre, mert azok a rohadt mutáns gyíkok állandóan feltörik az accountomat és vírusokkal tönkrebasszák a gépemet. Biztosan olvassák majd ezt a levelemet is, ezért ha megbocsájtasz nekem innen, fogok üzenni nekik, ne vedd magadra. Megfogtok dögleni mind, ti kivénhedt genetikájú retkes, emberevő korcs gyíkok ! ! Nagy meglepetés vár rátok, ha azt hiszitek, hogy nem kaptunk szövetséges fajoktól megfelelő fegyvert ellenetek ti pikkelyes zöldségek. Meg fogtok pusztúlni, ha mondom.


Nézd meg Te is a videókat és látni fogod, hogy igazat szóltam. Amit leírtam, az nem tudományos fantasztikum, hanem a szín tiszta valóság. Ha intelligens vagy megvizsgálod ezen információkat, amit leírtam, mielőtt kritizálnád.


Ezen videókon rövid összefoglalást találhatsz a Reptoidokról.


http://www.youtube.com/watch?v=HkHGfT5ylj4


http://www.youtube.com/watch?v=3y3GHqb_5pM


Arra kérünk a Reptoid ellenállás nevében, hogy ha eljön az idő és harcolni kell, akkor ne félj felvenni a harcot a földönkívüliekkel szemben.


Mi veled leszünk.

Reptoid ellenállás magyarországi vezérkara."


Eszem faszom megáll XDXDXD


2012. dec. 19. 11:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
Ez hatalmas LOL:D reptoidok csak gyiken léteznek, hogy jól összepiszkitság az ezo kategóriát.
2012. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
11%

Igen én is kaptam már, dr, X-től is.. Ez teljesen idiótizmusra vall :D


De ki tudja srácok, hát ha lesz reptoid támadás.. Remélem mi győzünk :)


Én lehetséges hogy egy reptilián hajón fogok szolgálni, mint egy rabszolga.. :(

2012. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

Ez mekkora baromság már. Ha én ki akarnék irtani egy fajt, akkor frászt jönnék ide egy egész flottával emberkedni.


Ledobnék egyetlen fiolányi vírust valahova, és várnék 1 hónapot...

2012. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
2012. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"fényképes önéletrajz"

ezen behaltam XDD

azért tesz róla h hihető legyen, deaz utsó pillanatban mégis csak elrontja :DD

2012. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mi corazón insiste...
2012. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ahogy már egy hasonló kérdéshez írtam: kikérem magamnak, ez a levél rasszista a reptiliánokra nézve! /a magyar reptoidok integrációját segítő mozgalom/
2012. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
én hülyeségből irok levelet az emlitet imeil cimre kiváncsi vagyok visszaválaszolnak -e?
2012. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

én nem kaptam, ezek szerint a segítségem nem kell nekik, akkor k...a be az egész ellenállás meg a reptiliánok is azt a bizonyosat :)

Amúgy nem értem miért van ennyi agyhalott.

2012. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
En nem kaptam egy ilyent se. :( Annyira kirekesztettnek erzem magam. :'((((
2012. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!