Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen korosztályú, és nemű...

Milyen korosztályú, és nemű emberek nézik az UFO észlelések témakört?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 19:19
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

20/L :)

Nem láttam még sosem űrlényt, nem is nagyon hiszem, hogy "látogatnak" bennünket (azt elhiszem, h van élet a földön kívül)....S

ajnos úgy vagyok az idegenekkel, szellemekkel, boszikkal, vámpírokkal és ilyen mindenféle misztikus jelenségekkel, hogy amíg nem látom a saját szememmel, addig nem hiszek. Szeretnék hinni, de nem megy, és talán jól van így:) Ettől függetlenül nem tartom blődnek azokat akik tisztán képesek hinni bennük:) Egyébként nagy sci-fi rajongó vagyok!:)

És nem hittem dec.21-ben sem, ennek ellenére nagyon örültem volna, ha bekövetkeznek a világvége várók jövendölései és jönnek az űrlények, izgi lett volna nézni az emberek reakcióját:P


Mondjuk ez még nekem is sok:

http://www.youtube.com/watch?v=IZn5cXaMKnM

:)

2013. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Én 13/f de az uncsim is néz ieneket ő mag 6/f
2014. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Földi évben számolva 378 éves vagyok. Nemem a ti meghatározásotok szerint férfi.

A fajom reptoid.

2014. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Egy ősi piramis civilizációból származok, mi már kevesen élünk itt, én jelenleg 14453 éves vagyok,


egy földönkívülő faj harca közben katasztrofa jött létre és a piramis civilizácónk elpusztult


Üdv: Egy fénymester

2014. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egy 20 éves Opel Ascona hátsó felfüggesztése vagyok.
2014. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

1. 13 éves pubertáns fiúk, akiknek a helyesírása minősíthetetlen.

2. Okoskodó lányok 30-50 év között, akik legalább olyan bűnrondák mint egy alien, és egy jó nagy popsiba nyomásra vágynak.

2014. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!