Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Üzenet egy másik zivilizációtó...

Üzenet egy másik zivilizációtól? Mi a Véleményetek?


2012. okt. 5. 15:38
1 2 3
 11/26 Shai-Hulud ***** válasza:

Na még kettő, ha már itt tartunk, érdemes megnézni ezeket is, hogyan ÉS MIÉRT készülnek a gabonakörök:

[link]

[link]

2012. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%

Ez a gabonakör is ugyanolyan kamu, mint az összes többi. Régen volt nagy divat ez a gabonajel téma, de miután kiderült, h mindegyiket emberek csinálták, el is tűnt a süllyesztőben.

Volt egy hasonló videó, abban egy falu mellett észleltek gabonakört, de vmi nagyon nagyot, és bonyolult mintázatú volt. Odaözönlöttek a tvsek, az ufókutatók, turisták stb. Mindenki mondogatta h ez bizony idegen civilizáció lesz. Aztán 2 hónap múlva előállt 6 huszonéves emberke, h ők csinálták az egészet, és kíváncsiak voltak mi fog történni. Ezután laza 5-6 óra alatt ott helyben készítettek egy másik gabonakört, szintén bonyolult mintával. Nem használtak mást, csak a lábaikat, pár kötelet, és pár deszkát.

Ennyi a nagy gabonakörök rejtélye.

2012. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Miért hiszed, hogy az "idegenek" tudnak magyarul is?
2012. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Ugyan már, ez is csak simán kínai gyártmány.
2012. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%

Itt egy másik dekódolt üzenet:

http://www.youtube.com/watch?v=dbJ5w1iGLbU

2012. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Az areciboi-chiboltoni nekem korrektnek tűnik.
2012. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Antimod ***** válasza:

"Gabi és Robi" EZT egy éjszaka alatt?


[link]


Minden elismerésem. HA ők voltak... egyébként egyáltalán nem derült ki minden gabonakörről, hogy emberi kéz alkotta volna, a legtöbb eredetét homály fedi.

2012. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig üzengetnek a zivilicáziók, már elegem van belőlük. Föl is jelentettem őket a polgár úrnál a hivatalban.
2012. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ha üzenni akarnának nekünk, azt valószínűleg rádióhullámokkal tennék meg, mert az fénysebességgel terjed, nem kell irányítani, és felismerhető, ha értelmes forrás küldte.


Ha pedig már gabonaköröket is tudnak firkálni a Föld felszínébe hogy üzenjenek, nem lenne egyszerűbb nekik a masinájukat itt hagyni?

2012. okt. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

előzőnek mondom: igen, a hetvenes években már fogtunk értelmes üzenetet, ami teljesen nyilvános információ, még a nagy manipulátor wikipédia sem hazudja el.

másrész: ha valami nagyszabású kapcsolatfelvételt terveznének, akkor HÜLYESÉG lenne rádióhulámokkal, mert az a hatalom simán eltitkolhatja, így a kapcsolatfelvétel nem jönne létre az emberiséggel, max egy kisebb csoporttal.

ha megnézed: a gabonakörökben lévő búzaszálak nincsenek eltörve. nincs olyan emberi tecnológia, amivel éjszaka kevesebb, mint 10 perc alatt szakadó esőben szemtanú nélkül ekkora iszonyatos méretű műveket lehetne csinálni. láttam már jónéhány technikát, amivel lehet hamisítani, de az messze nem olyan pontos, mint pl egy ilyen: [link]


ha megnézed a kisebb alakzatokhoz semmilyen nyom, útvonal nem vezet, ahol a gépek odajuthattak volna. akkor hol az útvonal? lehet, hogy repülőgéppel csinálták emberek? más nem elképzelhető. de milyen repülőgéppel? és ki az a bolond, aki repülővel is bevállalja? hogy csinálja meg vaksötétben mérnöki precizitással HANG NÉLKÜL?


ezekre a kérdésekre kérlek válaszoljatok szkeptikusok. gondolom meg tudjátok értelmesen magyarázni, de a

"hülyeség az egész, valaki csak bolondozik velünk" típusú válaszban nincsen semmi érv, szóval jobb ha le sem írod akkor.

2012. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!