Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy írnak a földönkívüliek?...

Hogy írnak a földönkívüliek? Hogy néznek ki a betűik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 16:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2012. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mindegyik faj másmilyen betűkkel ír!
2012. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#8 vagyok.

persze, mind más betűkkel ír, sőt. az emberi fajon belül is ezernyi nyelv és írásmód létezik, nem kell másik bolygóra gondolni.

de (elméletek szerint) ez az említett rovásírás egy több faj által elfogadott mód, mert egyszerű, érthető és rengeteg nyelv kiteljesedhet benne, nem úgy, mint ahogy a latin betűk megerőszakolják a nyelvünket.

valaki előttem adott egy linket. javarészt arról beszéltem, amit ott olvashatsz, bár más forrásban találtam.

2012. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Érdekes, a metál együttesek is használnak:

[link]

A Necronomikon könyvből.

2012. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Badarság földön kivöliek nem leteznek
2012. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
De nyelvtan könyvek igen!
2012. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az a baromság, amikor azt mondják, hog Földönkívüliek nem léteznek, mert pl egysejtűeket már találtak más bolygón is.
2012. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Minden foldonkivuli kulturaban mas es mas nyelvet hasznalnak. Epp ugy mint a foldon pl a japan jelentosen kulonbozik a hieroglifaktol. A kommunikacio pedig evszazadonkent formalodik, tehat az is valtoztat a dolgon, hogy mikor kommunikaltak. pl ma mar alig hasznalnak zsinorirast az emberek, minden digitalis. szoval a kerdes tul altalanos.
2012. szept. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Uttos elõti talan nem kene le becsülni a másikat jut eszembe fogjátok már fel hogy földön kivöliek nem letezenek soha nem is leteztek soha nem is fognak kapisi
2012. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!