Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezek igazi ufók?

Ezek igazi ufók?


2012. szept. 9. 09:06
1 2
 11/17 chrishu ***** válasza:
87%
Minek kelett lepontozni? Nem tudni mi az úgyhogy egy azonosítatlan repülő tárgy(amúgy kamu videó)
2012. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez vagy kamu vagy gömbvillámok.

A gömbvillámokat gyakran nézik ufóknak,

Gömbvillám kialakulását mai napig nem tudják megmagyarázni de sokan láttak már. repülőgép pilóták is láttak ilyeneket sűrűn de sose okozott különösebb problémát a repülőgépekben. Én mellesleg nem hiszek az UFÓ-k ban Vagyis abba nem hogy idejárnának. Pláne ilyen rengetegszer.

2012. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy kamu, azért van ilyen kevés nézettsége:D
2012. szept. 9. 14:32
 14/17 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=QDIF-ZwJbF0


Ennek már nagyobb a nézettsége. Amúgy az tényleg érdekes, hogy más szögből is felvették, de ettől még lehet kamu.

2012. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jah igen énis megfigyeltem, biztos valami jó programot használtak:D.
2012. szept. 9. 19:40
 16/17 anonim ***** válasza:
Amik youtube-n keringenek videók bármelyik lehet kamu! Attól még nem biztos hogy az!Aki ide kommentel a kérdésedre azok közül senki nem tudja neked megmondani hogy igaz e vagy hogy egyáltalán mi az a videón.A nagy részük csak poénkodni jár ide föl vagy okoskodni.Senki sem lehet biztos benne hogy kamu és abban sem hogy Igaz.Sajnos ezek az emberek amíg nem látnak saját szemükkel ilyet addig úgyse hisznek ebben.Talán még akkor sem....
2012. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 O.Anett válasza:
Persze hogy igaziak.hallottam hogy egy férfit is elraboltak és még mindig nem került elő, én is láttam egyet, de lassan pörgött,és pont az ablakommal szemben láttam, meg egy idős házaspár is felvette közelről, láttam a fókuszban (RTL Klub). léteznek
2012. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!