Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti láttatok már ufo-t?

Ti láttatok már ufo-t?

Figyelt kérdés
lehet hogymár feltették párszor a kérdést nem tudom......csak kíváncsi vagyok. én már láttam legalábbis szerintem tuti az volt kirajzolódott az ovális alak és mintha középen vörös lámpasor lett volna. és csak pár pillanatig láttam. de szerintem az volt.

2012. júl. 26. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet.
2012. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Az UFO szó jelentése Unidentified Flying Object, azaz azonosítatlan repülő tárgy. Ami minden olyan tárgy, ami repül, és nincs bejelentve. Azaz nem űrlény, vagy nem feltétlenül. Én mivel repteren dolgozok, sokat láttam.
2012. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki tudja, hogy mire gondolt a kérdező. A magadfajta egománoknak miért kell mindig okoskodnia?
2012. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én láttam.És szerintem földönkívüiek vezetik ezeket a gépeket.Mer ha jól tudom kisérleteztek az emberekek is vele "Repülőcsészealj Project"volt a neve de kevés sikerrel jártak...
2012. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Az előttem válaszolóval eggyetértek!Minek ez a okoskodás?

Mindenki ugy érti ahogy jólesik neki...

Meg ezt mindenki tudja hogy azonosíthatatlan repülőtárgy:D

2012. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Won ***** válasza:

Én már láttam párat, habár nem biztos, hogy az volt, hisz akkor már bebizonyítottam volna a földönkívüliek létét is :D.

De a végtelenségben nem lehetünk egyedül. Matematikailag is abszurd!


Won

2012. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Földönkívüli űrhatót még nem láttam.
2012. júl. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy láttam, mert nem tudom mi volt az.

Szerintem meg már rég nem az idegenek vezetik ezeket, gondolok a roswell-i incidensre, én a helyükben többet nem kísérleteztem volna élő ufonautákkal.

2012. júl. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, és elvittek az ufólények is aztán análisan molesztáltak és arra kényszerítettek, hogy egyek spagettit.
2012. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Láttam sok számomra ismeretlen tárgyat az égbolton repülni, hogy mik voltak, azt az utasaik vagy a készítőik tudják, de őket nem ismerem.
2012. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!