Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttatok már UFO-t? Esetleg...

Láttatok már UFO-t? Esetleg csészealjat?

Figyelt kérdés
Ha igen hol és hogyan? pontosan mit láttatok? komoly válaszokat várok vicc nélkül!
2012. júl. 24. 03:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
látom .. :||
2012. júl. 24. 13:46
 12/22 Alaque ***** válasza:
Egy ezoterikus kistányérnál márpedig nincs érdekesebb :D
2012. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

-.-"'

Úgy látom, itt nem sokan veszik komolyan az ezotéria kategóriát. Ilyen barmok mi a f@szomnak járnak ide?!

Ne törődj velük, Kérdező.

Én láttam egy azonosítatlan repülő tárgyat, tehát egy ufót. Nem tudom mi lehetett. Kint voltam az udvaron, az hiszem szombati nap volt. Este 11 körül lehetett. Kelet felé felnéztem az égre, és láttam, hogy dél felől észak fele egy nagy, fényes korong halad nagy sebességgel, majd eltűnik. Az égtájakat azért tudom ilyen pontosan megmondani, mert másnap megnéztem az iránytűn.

Fogalmam sincs, mi lehetett.

2012. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Mi az öcsémmel láttunk még nagyon régen. Futni voltunk (már sötét volt) és egyszer csak megjelent az égen egy korong alakú UFO ami narancsszínű volt és nem világította meg maga körül a levegőt. Az alján pedig volt egy fénygyűrű szerűség ami forgott és látszódtak az ablakai.

Volt olyan eset is, hogy a kertünkben játszottunk amikor a szomszéd fája mögül előbukkant egy narancssárga izzó gömb. Amikor észrevettük akkor hátramenetünk a kertbe, de ahogy közelítettünk a gömb úgy húzódott vissza a fa ágai közé, amikor távolodtunk újra előjött. Ez nyáron volt naplemente után, de még világos volt.

Ezek után még történt egy két érdekes dolog, amit azóta sem tudunk mivel magyarázni.

2012. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Viperhal válasza:
Én láttam! A konyhában! Az 100% hogy egy csészealj volt!
2012. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
még hogy nincsenek ufok!!! egyesek azt állítják!! csak meg kell nézi ezt akérdést és a trollokon kívül máris rengeteg az ufo szemtanú!!! hát a viágon összesen hány lehet!! elképesztő!! szerintem az ufok készülnek valamire, nagyon!!!
2012. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 kzsanyi7 válasza:
Nem én mogyorós mókust láttam! :D
2012. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Itt a gyk-n is vannak (állítólag) reptoidok, akik rossz szándékú idegenek. Ott van a Mandulaszörny nevű felhasználó, ő azt állítja magáról, hogy reptoid.
2012. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nagyapám meg mert esküdi, hogy látott alakzatban mozgó fényeket az égen, csak azt nem vette figyelembe, hogy pont akkor volt a Sziget Fesztivál. Az ablakomból is jól látni minden évben. :)
2012. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
a normális válaszokat köszi :)
2012. júl. 26. 00:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!