Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vannak rózsaszín búrű idegen...

Vannak rózsaszín búrű idegen lények?

Figyelt kérdés

Egyik vitában előjött hogy Diator ufó kutató látott vörös szemű, rózsaszín bőrű idegen lényt lefagyasztva egy beffőtes üvegben, 404-es mutogatta neki. Ez vajon milyen faj lehet ?


"Röviden elmondom: 404 mutatott nekem egy idegen lény holtest fejét , ami egy nagy befőtes üvegben volt benne.. Le volt hibernálva, hogy mi az ami benne van, az a folyadék , tudjátok: alkohol volt benne vagy mit tudom én...


Az idegen lény fejéről hámlott a bőr, a fej nagy volt, a koponya méret is, a idegen lény szája kicsi és nagy szemű.. A szeme élénk piros volt, a bőr színe élénk rózsaszín!!!!!! "


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__3206..


2012. júl. 18. 20:05
1 2
 11/18 Antimod ***** válasza:
Humor kategória-gyanús a kérdés.
2012. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem látjátok emberek az előző saját kérdéséről ír ki kérdéseket!!!itt kínlódik már mióta!
2012. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Igen a Rózsaszín Reinkarnálódott Begazus
2012. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Moderátor ilyenkor hol van??? Mikor írtam egy nagyon frankó témát a humor kategóriába egyből törölték és azt mondták erőltetett. Akkor ez mi????? Kicsit szerintem jogos a felháborodásom, és most nem akarom a moderátorokat se bántani, de akkor is.
2012. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom hüjék vagytok, nem én vagyok Diator. Ő egy nívós ufókutató.
2012. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 P.A.P. válasza:
A 2 számú válaszolónak üzenném hogy az alkohol igenis meg tud fagyni.
2012. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Annyi fajta bőrszínű van, amennyit csak el tudsz képzelni, mivel ezek csak kitalált dolgok.
2012. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Veronika, mielőtt valakit lehülyézel, tanuld meg leírni a szót.
2012. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!