Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufó esetek hány %-a lehet...

Az ufó esetek hány %-a lehet igazi?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 22:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tudod hogy itt nem kapsz értelmes választ .

Én egy szekta vezetője vagyok , egy olyan szekta amely egy felsőbrendű lény a Korjuwantokat tiszteli szolgálja . MEsélek neked a szektámról egy kicsit : A szektánk alapítója maga a VIII Leó volt aki elutasította a krisztus tanokat mindössze a hatalomvágy és a Korjuwantoknak engedelmeskedve lett a Pápa . A Korjuwantok A Mi Bolygónktól pontosan 900milliárd fényévre a Korjuwant bolygón élnek . Ők teremtettek minden életet a földön ezt elmondják Leó pápának is . és Leó pápa megalapít egy száktát a Korjuwantot . Ez a szekta tiszteli ezeket a lényeket . A Korjuwantok elmondták Leo pápának hogy a világ legjobb embere sem fog megüdvözölni addig amíg meg nem öl egy tehenet saját kezűleg és nem issza vérét . Leo pápa rá kérdezett miért kell ezt tenni és elmondta hogy a Romko sejt miatt amit be építettek az emberek Veséjébe , így tudnak az emberek rosszat tenni . Ha megiszod a tehén vérét akkor fogsz csak igazi bűnbánatot érezni a bűn után . ELmondták a lények ha meghalunk mi is egyek leszünk köozülük és örökké élünk . Ha a szektához akarsz csatlakozni írj privátot és mesélek még magunkról még egy kicsit .

2012. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ezek a lények akikről írtál, nagy szűrkék vagy fehérek és fekete nagy szemük van ? Ők az Annunakik ?
2012. júl. 21. 21:13
 33/38 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok !

Ezek a Lények a Korjuwantok .

Valószínűleg sohasem hallottál róluk mert csak nagyon kevesen tisztelik őket ! Magyarországon a világ 3. legnagyobb Korjuwant szektája van összesen Magyarországon 100000 ember Korjuwantokat tiszteli Magyarorságon . Az Usaban van a 2 legnagyobb Korjuwant szekta ott közel 3 millió ember a Korjuwantokat tiszteli . A legnagyobb Korjuwant szekta Indiában van ott közel 30millióan szekta tagok . Kínában 50000-an Japánban 10000 tagok . Tehát sokan vagyunk akik üdvözlni fogunk és Korjuwantok leszünk . Korjuwantok le is járnak hozzánk minden február 29.én és betegségeinket megyógyítják . Elmondták nekünk hogy minden UFO észlelés hamis ők azok akik az igazi istenek . Elmondom mit tegyél ha szekta tag akarsz írj privátba ott megbeszéljük . Egyébként meg a Korjuwantok olyan lények sem tehetnek meg bármit ezért nem is tudták létrehozni a bűn nélküli embert Halálunk után mindent amit megakarunk tudni megtudunk . Ha hallasz olyanról hogy KOrkuwantok ők mások ők az olasz Korjuwant egyház az ő tanaik abban különböznek hogy ők nem ismerik el a Korjuwantok mindenható erejét de nem úgy mint mi hanem ő szerintük a korjuwantok B.zik . ő szerintük csak féfiakat tudtak teremteni tehát a nők más idegen lényektől származnak , ennyiben más az ő hittvakásuk .

2012. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

|70%| Csak hülyére nevelik az embereket és vakon tartják őket.

Plusz még nevetségessé teszik a témát.Sok a beszűkült kutya de remélem már nem sokáig.

2012. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Először is tisztázzuk, hogy az UFO észlelések majdnem 100%-a igazi, egyes esetekben később rájönnek, hogy mi az (pl utasszállító, vagy csak a szomszéd gyerek léggömbje). Ez az ért van, mert az UFO még mindig azonosítatlan repülő tárgyat jelent, habár a nem túleszes amerikai nép lerövidítette ennek a szónak a jelentését az alienek gépeire, attól a jelentése NEM változott.

Tehát ha az idegen látogatókra vagy kíváncsi akkor nagy valószínűséggel a harmada sem igaz a bejegyzett látogatásoknak, mert az átlag ember unatkozik ebben a világban, és az agyára ment a sok sci-fi. Magyarán ha látsz az égen egy léggömböt akkor 10ből 11 amcsi azt mondja hogy UFO

Ámbár nekem meggyőződésem, hogy egyszer egy UFO repült el a házunk előtt, persze lehetett egy alacsonyan szálló gép is, de mire kiértem már eltűnt.

Még egy személyes megjegyzés:

Ha ennyire UFO párti vagy akkor olvass egy kis szakirodalmat az ilyen kérdések előtt...

2012. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Korjuwantok szerintem az annunakik nem ? Úgy néznekki mint ők csakmás néven mutatkoztak be. Nem tudom.


Kloppi te nem értesz hozzá.

2012. júl. 22. 23:25
 37/38 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de a 36 kommentelőből 30 hülyére vesz téged, akkor ki az aki nem ért semmit?
2012. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Az olyanok miatt mint te, tartják reménytelen luzereknek az földönkívüli hívőket, vagy legalábbis azokat akik szeretnék azt hinni, hogy itt vannak, és hogy egyáltalán léteznek.
2012. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!