Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufó esetek hány %-a lehet...

Az ufó esetek hány %-a lehet igazi?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 22:37
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
Szerintem vannak ,nézd hatalmas a világegyetem , mi csak a töredékét tudjuk ,ha nem is ufók ,de emberek szerintem élnek más bolygókon ,mert a Marson is van élet, tehát akkor ezer millió helyen is lehet.....
2012. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Emberek más bolygón? ha van intelligens életforma máshol is, kizártnak tartom, hogy az evolúció pont úgy zajlott volna le ott is, mint itt.
2012. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
9 & 10-es az UFÓ alatt idegen lényt vagy űrjárművet értünk, különben nem lenne értelme a szónak, ha minden repülőgépre alkalmaznánk, amit nem tudunk típus szerint beazonosítani. Gypsek.
2012. júl. 13. 00:24
 14/38 anonim ***** válasza:
66%
nagy az Isten állatkertje... az UFO egy angol betűszó, a Unidentified Flying Objectből képezve. Gondolom rájöttél, hogy a szavak kezdőbetűiből.. a jelentése pedig: azonosítatlan repülő tárgy. Repülő tárgy alatt pedig nem repülőgépet értünk, hanem valamit, ami repül. Attól, hogy te tévesen használod az UFO szót, még nem lesz igazad. #9es voltam
2012. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Te aztánnagy hülye vagy ! Ugyanis a nyelvbeli jelentése földönkívülit jelet, szerinted mi a túrónak alkották meg a szót ? Hogy minden azonosítatlan repcsire ezt használják, ha nem tudják hogy mi a típusa ?!
2012. júl. 13. 00:39
 16/38 anonim ***** válasza:
Te magad sem tudod, hogy mekkora igazságot mondtál. Pont a katonai repülésben használták ezt a szót minden olyan repülő objektumra, aminek nem tudták megállapítani az eredetét. Legközelebb olvass utána a dolgoknak és csak azután kezdj el vitázni róluk. Igen, a köznyelvben valóban a legtöbb ember E.T. szerű lényekre gondol az UFO szó hallatán, de attól még nem azt jelenti.
2012. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam veled noobal ellentétben és tudom hogy idegen lényt vagy csészealjat jelent.
2012. júl. 13. 01:07
 18/38 anonim ***** válasza:
Aranyom, hol olvastad ezt?
2012. júl. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
58%

Légy oly' kedves és mutasd már meg nekem azt a szakirodalmat, ahol ez volt a jelentés mellé írva! Miközben keresgéled, legalább ezt a 4 sort olvasd el.. [link]

Részemről befejeztem..

2012. júl. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Salx Narval ***** válasza:
Természetesen az összes. A te értelmezésed szerint, azt hiszem egyik sem.
2012. júl. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!