Milyen meghajtással jönnek ide az ufók?
"csak titkolják az emberek elől "
Baromira titkolhatják, ha még te is tudsz róla! :-DD
Érdekes, hogy a tudósok valahogy mégse tudnak róla. Őket elfelejtették értesíteni a Nagy Titokról, amelyről már mindenki tud rajtuk kívül?
Pedro
"Bob Lazar szerint az Alan Holt által említett elektromágneses rendszer, amelynek segítségével létrehozható az UFO önálló gravitációs tere tulajdonképpen egy antianyag reaktor, amely egy különleges anyagot használ. Ez egy a földön nem elõállítható anyag, amelyet állítólag a földönkívüliektõl kapott az USA kormánya, vagy a szerencsétlenül járt idegen ûrhajókból jutott hozzá. Összesen mintegy 500 fontnyi áll rendelkezésre ebbõl a szupernehéz elembõl, amely a periódikus rendszerben a 115. elem lenne, de mivel nem létezik a földön és szintetikus úton sem állítható elõ be kell ennyivel érni. Már régóta feltételezték a tudósok, hogy a 113-114. Elem körül újra szilárddá válnak az anyagok és azt is sejteni engedték, hogy ezen elemek igen hatalmas energiák felszabadítására képesek. A 115 elem egy narancssárgás színû fémes anyag, amely a világegyetemben természetes környezetben csak ott található, ahol szupernova robbanás következett be, mert ennek mérhetetlen energia felszabadulása tehette lehetõvé az anyag szintetizálását. A 115 elemet protonokkal bombázva létrejön a 116. elem, amely egy antianyag kibocsátó elem. Az antianyag irányított reakciója az anyaggal egy majdnem 100%-osan hasznos termoelempárt hoz létre, amely végül is korlátlan és igen nagy mennyiségû energiát biztosít miközben gravitációs hullámok szabadulnak fel. Ez nem antigravitáció hanem egy önálló gravitációs mezõ. Bob Lazar szerint minden ûrhajónak három gravitációs-erõsítõje van, amelyek segítségével elõállítható a hiper-ûrutazáshoz szükséges mezõrezonancia.
Lazar egyszerû példájával élve úgy mûködik ez, mint amikor egy gumilepedõt a négy sarkán leszögezünk egy asztalra. Az egyik sarkában elhelyezünk egy követ és egy pánttal az asztal sarkához erõsítjük. A kõ jelképezi az UFO-t. Ezt követõen a gumilepedõ egy távoli pontját két újunk közé csippentve odavisszük a kõhöz és hozzárögzítjük ahhoz. A követ leszorító pántot eltávolítva a kõ az eredeti állapotát visszanyerõ gumilepedõ adott pontját követve a tér egy másik pontjára kerül. A természetben ez a folyamat a másodpercek tizedének tört részéig tart így valójában nincs benne szerepe az idõnek. A gravitációs mezõ által elõidézett rezonancia megtalálja az azonos gravitációs térrel és rezonanciával rendelkezõ pontot a világegyetemet átszelõ mikroszkópikus féregjáratoknak köszönhetõen, amelyek magukban hordozzák a tér bármely pontjának kvantumvákuum lenyomatát és amikor a két mezõ találkozik a világegyetem kiegyenlíti a tértorzulást. Eközben a mikro-féregjárat kinyílik és magával rántja a "rendetlenkedõ" tér-idõ szektort, amely magába zárja az UFO-t. Ennek az önálló tér-, mezõrezonancia-, és gravitációs buboréknak köszönhetõen a hiperûrutazás idõ nélküli pillanatában sem változik semmi az UFO fedélzetén ülõk számára. Egyszerûen érzékelhetetlen marad a változás és a nagytávolságú ûrutazás. Olyan ez mint a mesében: "Hipp, hopp, ott legyek ahol akarok" és mire kimondjuk már meg is történt a csoda."
vagy elhiszed ezt a leírást vagy nem. Bizonyítékok száma 0, arra hogy ebből bármi is igaz!
"vagy elhiszed ezt a leírást vagy nem"
Nem. A legelső, és az egész történetet alapjaiban hiteltelenné tévő dolog, hogy a 92. Urán utáni elemek BIZONYÍTOTTAN instabilak, bomlékonyak, minél magasabb a rendszámuk, annál rövidebb ideig maradnak egyben.
NEM IGAZ, hogy a 113-114. rendszámtól kezdve ismét stabilak lennének, ennek magfizikai okai vannak.
(Erről meg lehet hallgatni Dávid Gyula előadásait:
[link] )
Valóban van egy "stabil sziget" de ez nem azt jelenti, hogy az itteni anyagok stabilak, hanem csak stabilabbak, mint a környező elemek.
"Összesen mintegy 500 fontnyi áll rendelkezésre ebbõl a szupernehéz elembõl, amely a periódikus rendszerben a 115. elem lenne, de mivel nem létezik a földön és szintetikus úton sem állítható elõ be kell ennyivel érni."
Nem kell beérni, a 115. rendszámú elem az Ununpentium, már 2004 óta ISMERT anyag. Ez is instabil, a létrehozott 4 db(!!) atom kb 100 ms felezési idővel, alfa bomlással elbomlott.
"Számítások szerint az elem Uup-299-es izotópja volna a legstabilabb, amely 184-es neutronszámmal rendelkezne."
"Azokat az elemeket, amelyek rendszáma 113 és a 118 között van – a 117-es rendszámú kivételével – már felfedezték, de még nem kaptak végleges nevet és vegyjelet."
Az a fentebb említett 500 fontnyi anyag néhány másodpercig állhatott csak rendelkezésre, mert a 100 ms-os felezési ideje miatt egy igen komoly atombombaként a fél USA-t eltüntetve már régen elbomlott volna...
Innen kezdve meg eléggé hiteltelennek tűnik a történet.
"A 115 elemet protonokkal bombázva létrejön a 116. elem, amely egy antianyag kibocsátó elem."
Huh, ez elég meredeken hangzik. Aki ilyet állított, annak FOGALMA SINCS arról, hogy mi az az antianyag.
A gumilepedős példa nagyon tetszetős... Kár, hogy a tér ilyen mértékű meggörbítéséhez annyi energiára lenne szükség, amit még a teljes Tejútrendszer sem igen állít elő. De persze, Bob Lazar ezt lazán leírja.... Ha a pontos eljárást is megadná hozzá, az nagyon jó lenne. :-D
Pedro
Pedró, azért tudunk róla, mert vannak kiszivárgások amik eljutnak az emberekhez, de a nagyközönség előtt titkolják, ezt nem hiszem el hogy nem vagy kjépes megérteni ! Ezt ajánlom figyelmedbe http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__3033..
fairi1, elolvastam ezt a Bob Lazar dolgot és az a benyomásom, hogy lehet hog yvalóban dolgozott az 51-es körzetben és lehet hogy valóban látott antigravitációs meghajtást, de szerintem nem értette meg és ez a tőrténet azt szolgálja hog yfelhívja az emberek figyelmét a dologra, valójában kipótólta a hiányzó részeket mesével.
Nem hiszem azt hogy a 116-elem antianyag kibocsájtó elem lenne. Az antianyag az a részecskék antirészecskéi lenne, azaz antirészecskéket kellene kibocsájtani. A protonnak antiprotont az elektronnak pozitront, de ennek keletkezése nem releváns, azaz nem alakul át a magja antirészecskékké, még ha ki is bocsájtaná őket akkor is elbomlana mivel saját magát használja fel az átalakulásra, nem beszélve arról hogy a környezettel anhillálódna és gyakorlatilag fotonná alakulna szinte egyből, meg energiává. Feltételezéseim szerint olyan könnyű részecskét kellene kibocsájtania, amivel nem kezdhető semmi végső soron, ez nem hiszem hog yigaz lenne :(.
Az hogy gravitációs hullámok szabadúljanak fel, nagy tömegsűrűségnek kell lennie ! sajnos síma antianyag ehhez kevés, de maga a gravitációs hullám ha egyáltalán létezik, mert szerintem nem, semmi köze nincsen az antigravitáció előállításához sem, nemhogy más dologhoz ami le van írva. Ez biztosan így nem igaz.
Találtam valamit erről.
"A 115-ös elem kulcsfontosságú szerepet játszik, hogy megértsük, hogyan tudott az ultra-titkos "Fekete Világ" olyan repülõgépeket gyártani, amelyek képesek a gravitáció és a tér-idõ manipulálására. És a 118-as elem titkos felfedezése, amely a 114-es elemmé bomlik, tovább segít a lehetõségek meghatározásában. Ennek a nehezebb, stabilabb elemnek a legfontosabb tulajdonsága, hogy a gravitációs A hullám annyira bõséges, hogy kiterjeszti az atom kerületét. Ezeket a nehezebb, stabilabb elemeket a szó szoros értelmében saját gravitációs A tér veszi körül a gravitációs B mezon kívül, ami természetes minden anyag körül.
A gravitációt irányító rendszer kulcsa
A Földön semmilyen természetesen elõforduló atomnak nincs elég protonja és neutronja, hogy a felhalmozódó gravitációs A hullám kiterjessze az atom kerületét, hogy ahhoz hozzá lehessen férni. Habár a távolság amit a gravitációs A hullám kiterjeszt az atom kerületén kívül csak elenyészõ, ennek ellenére elérhetõ és van amplitúdója (rezgéstágassága), hullámhossza és frekvenciája, mint a többi hullámnak az elektromagnetikus spektrumban. Ha egyszer hozzáférünk a gravitációs A hullámhoz, felerõsíthetjük, mint ahogyan felerõsítjük a többi elektromagnetikus hullámot. "
"BBC News Online Science Editor Dr David Whitehouse
Két új "szupernehéz" elemet hoztak létre, ólom atomok másodpercenként 2 trillió, energiával töltött kripton atommal való bombázásával.
11 nappal azután, hogy a tudósok elkezdtek dolgozni az Egyesült Államokbeli Lawrence Berkeley National Laboratóriumban, csak három 118-as rendszámú atomot
sikerült létrehozniuk. Ezek 118 protont és 175 neutront tartalmaztak atomonként az atommagban.
Az új elemek szinte azonnal 116-os elemmé bomlottak, ami nem volt hosszú életû. De arra a rövid idõre csak ez a három atom volt ami valaha létezett a Földön, ezekbõl az elemekbõl. (ez persze kétséges)
Ken Gregorich, nukleáris vegyész, aki a felfedezõ csapat vezetõje volt, elmondta: "A nem várt siker, hogy elõállítsuk ezeket a szupernehéz elemeket egy egész világot tárt elénk hasonló reakciók használatával: új elemek és izotópok."
Az Amerikai Energiaügyi Bizottság képviselõje Bill Richardson kommentálja: "Ez a meghökkentõ felfedezés betekintést enged az atommag struktúrájának további részleteibe""
AZONBAN !
"Hasonlóképpen a gravitációs A hullámot felerõsítik, majd egy kiválasztott területre fókuszálják, ezzel tér-idõ torzulást létrehozva ami az ûrutazáshoz szükséges"
Ez nem igaz ! Foglakoztam gravitációs hullámokkal és ismerem őket, de ez nem állja meg a helyét.
A gh csak egy zavar a gravitációban, mint az elektromágneses hullám, nagy tömegek mozgása során jön létre. Nem lehet a koncentrált sugárzásával tér-idő görbületet létrehozni.
Én nem hiszek ebben, de érdekes dolog ezen gondolkozni, ha ezzel kapcsoaltban kérdésed lenne írj bátran.
"vannak kiszivárgások amik eljutnak az emberekhez,"
És a tudósokhoz nem???
Mit gondolsz, ha valaki hitelt érdemlően "kiszivárogtatná" hogy LÉTEZIK ilyen, akkor sok-sok országban, sok-sok tudós nem állna rá azonnal, hogy kifejlessze???
Nem sok tudóssal dolgoztál még együtt, ugye? :-D
A továbbiakban elmondott kételkedéseiddel viszont teljesen egyetértek.
Pedro
Pedró, sok tudóssal dolgoztam együtt, így tudom, hogy ők csak a tudományos folyóiratokat hajlandóak elolvasni, még az ismeretterjesztű műveket sem, nemhogy egy közember elmondásait, aki ráadásúl nem képes pontos információkat adni.
Vannak filmfelvételek és szemtínúk, de tudományos szinten nem tudjuk reprodukálni a megahjtást ami az ufóknak van, mert akik látták, nem hoztak mérnöki leírásokat de még elméleti fizikai számításokat sem, így a tudósok kb semmit nem képesek csinálni. Annak idejében a lopakodó technológiát is csak látnilehetett, de megvalósítani nem, mert nem volt a kezükben. Miután lelőttek egyet a szerben, utána kezdték gyártani az oroszok, mert elpasszolták nekik.
"ők csak a tudományos folyóiratokat hajlandóak elolvasni, még az ismeretterjesztű műveket sem, nemhogy egy közember elmondásait, aki ráadásúl nem képes pontos információkat adni."
Hűha... És MINDEGYIK tudós ilyen? Egyetlen egy sem lóg ki a sorból? Mert ha csak egy is rászán egy kis időt, hogy foglalkozzon vele, akkor már a többi sem mondhatja, hogy csak egy közember fantáziája az egész, hiszen egy KOLLÉGA is foglalkozik vele...
Érdekes... Én ennél SOKKAL érdeklődőbb embereket (tudósokat) ismerek. És bizony nem így működnek. A tudományos becsvágy, a létrehozás, az alkotás vágya SOKKAL erősebb gyakran még a józan megfontolásnál is.
Ha ezekből a történetekből BÁRMI komolyan vehető lenne, már régen tudósok hada dolgozna rajtuk.
Bár tudom, akkor elmaradna a nagy összeesküvés leleplezése, amit csak néhányan tudnak biztosan - természetesen TE is... :-DD
Pedro
Pedró, a világ nem így működik ! :D Fogyasztói társadalomban élünk, az eneriaipar fel van osztva egymás között, ha lenne ilyen tudós aki ilyet elő merne hozni megölnék, ahogyan volt ilyen Egely György is megírta, volt egy amerikai filmben is ami arról szól hogy a vákummenergiát próbálták hasznosítani.
Szerinted amikor már a századközepén előállítottak 50-70 évet működni képes izzót nagyarországon, miért nem ezeket gyártyák olcsón ? Miért tesznek szálroncsolót a núi harisnyanadrágokba, amik így 100 évet bírnának ki és még sorolhatnám. Van olyan fizikus aki ezzel foglalkozik, most a nevét nem tudommegírni, de sokan tudják.
Te az elavulásra tervezésről beszélsz,m, de az NEM tudományos, hanem tisztán gazdasági kérdés... :-D
Kevered a jézuskát a géppuskával.
Egelyt meg igazán ne hozd fel példának, igen messze esik ő a tudománytól. Minden vonatkozásban.
A tudósokat pedig nem nagyon szokták megölni, nincs értelme. Ugyanis egyet-kettőt még csak-csak el lehetne tenni láb alól, de gyanús lenne, ha tömegével halnának meg.
A tudósok bizony időnként feltalálnak valamit, ha valamire van igény, és van reális tudományos lehetőség, akkor azt kitalálják, kifejlesztik, gyakran többen is egyszerre... Nem nagyon lehet kiirtani a tudományt, vagy megállítani a tudományos fejlődést.
Pedro
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!