Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a bánat volt most Veresegyh...

Mi a bánat volt most Veresegyház felett?

Figyelt kérdés
Abszolút nem vagyok sem ufohívő, és részeg sem, de kb 5 perce, Veresegyházon, Szada irányában az égen láttam először egy, majd két olyan fényjelenséget, ami leginkább úgy nézett ki, mintha lángolna valami az égen és lassan mozogtak. Nem lehettek repülők, az biztos. Először egy "lángoló" valami ment észak-északkeleti irányba és emelkedett, mire leértem az udvarra mégegy megjelent. Egy ideig együtt láthatók voltak, majd lassan "kihunyva" eltűntek. Látta rajtam kívül valaki? (Biztos, hogy nem vagyok hülye, mert hárman láttuk, mind szkeptikusok)
2011. dec. 24. 20:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Elkezdődött!

Nem kell csodálkozni, évek óta figyelmeztetett minden valamire való, ezzel foglalkozó médium, és a nem ezzel foglalkozók is öntik ránk az infót, még ha a sorok közt kell olvasni, akkor is egyértelmű.

Nincs már sok idő hátra, néhány nagyképű okoskodó parasztnak ki fog ülni a döbbenet az arcára, de legalább bekussolnak végre.

2011. dec. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kiderítették. vmi orosz vadászgép egyik darabja lángolva zuhaná európa fölött- legalábbis a hírek ezt mondták... :D de hát nekik se lehet mindig igazuk. lehet meteor vvolt.. vagy menyböl az angyal :o
2011. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak a sirályok voltak 1 hónapja mutatták a hírekben.
2011. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én is láttam valami ilyesmit csak én beremenden lakom baranya megyében és egy fénycsóvát láttam lassan elmenni a az égen majd úgy nézett ki minthogyha elégett volna és eltünt.... szerintem hullócsillag volt de nem vagyok benne biztos..... nem tudom..... :)
2011. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!