Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem unjátok még ezt a reptoid...

Nem unjátok még ezt a reptoid témát?

Figyelt kérdés
Mert én már nagyon.

2011. okt. 31. 12:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%
köszi:) am mingyárt átváltom a nevem:D
2011. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

Nem unják, mert elhiszik. És azért hiszik el, mert vagy túl fiatalok és hiszékenyek vagy netidő van a diliházban.

Hiába vannak döntő bizonyítékok a 3-4 ember(állat?) által terjesztett mese ellen, inkább elhiszik az összetákolt mesét. Tudniillik olyan buták, hogy az UFO-t és a földöntúli élőlény fogalmát egynek gondolják a tisztelt 'hívők'.

Felpontozást kérnék, mert ez a sok gyíkhívő mind lerontotta az arányomat.

2011. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
24%
ha kiírnánk kérdésbe hogy mindenki írja oda a nevét akkor nem lehetne csak azt hogy ,,én".?mármint akkor a valódi nevünket kéne vagy mi?eszembe jutott h lehet h kiírom kérdésbe.
2011. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Amíg nem vagytok képesek normálisan elolvasni a Reptoidokról szóló elméleteket kerüljétek a leszólásokat, mert létező fajról van szó és 2012-ben eljönnek ide. Vegyétek észre, hogy Árpád élete kockáztatásával ad hírt róluk és 404 is ezért titkolózik, még azt sem meri bevallani, hogy kapcsolatban áll a Reptoidokkal.
2011. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A reptoidokról szóló elméletek nincsenek semmivel se alátámasztva. Foglalkozik velük a kriptozooológia mert kitaláltátok. Az ősi vallások nem bizonyítanak semmit. Többistenhit volt és nem csak egy ember állat hibrid, hanem több száz szerepel a vallásukban, na vajon ők is jönnek majd korcs találkára 2012ben? Vagy ti mentek 2013ban önként a mosolygóban, esetleg felnőtök?!
2011. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Error ***** válasza:
28%

Ha nem lennének Reptoidok akkor az Ellenállás sem működne!

És mint előttem írták hogy nincs alátámasztva erre az a válaszom hogy megcáfolva sincs a létezésük!

2011. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 King of Reptoids ***** válasza:
0%
Az ellenállás teljesen hasssztalan. Hehehe.
2011. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Error ***** válasza:
0%

NEM HASZTALAN!

MEGAKADÁLYOZZUK AZ INVÁZIÓT!

2011. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%
De, én is arra gondoltam hogy annyi elég lenne hogy: "Támogatom", vagy "egyetértek".
2011. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha kommunizmus lenne akkor nem lennének se reptoidok, se ellenállás. Mert régen a munkanélkülieket és a diliseket eltüntették.
2011. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!