Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi ez a reptoid meg kriax...

Mi ez a reptoid meg kriax vagy mi?

Figyelt kérdés

az ufó kategóriában csak ezt látni.

Ki találta ki?


2011. okt. 3. 19:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A Kriszkraksz egy szó. Valami olyasmit jelen hogy összevissza, helyesen így kell leírni: krix-krax. De azok nem Kriszkrakszok és nem is krix-kraxok hanem kriariaxok. A kriariax egy idegen faj neve úgy mint nekünk az hogy ember. Őket egy titkos társaság nevezte el valamikor, valahol. 404 sokat tud róluk mondani, én tőle tudom ezeket.
2011. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Krix-krax. End of the story.
2011. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ez a reptoid

[link]

és a V sorozat rajongói meg elfoglalták a rovatot.

ezt nevezik a reptoid inváziónak:D.

2011. okt. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezek a kriaxok: [link]
2011. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne viccelj ! A krixkraxokat egy titkos társaság találta ki és 404 átvette a nevüket aki tojik mindenkire ?! Ráadásúl tartja velük a kapcsolatot. Így szólítja őket áéllandóan ?! :LOL
2011. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A reptoidok egy földönkívüli faj akik meg akarták szállni a Földet, december 21-én a lumbulábi meg krixkraxi flottával közösen jöttek volna de összeütköztek a Nibiruval

A krixkraxiak meg a reptoidok szövetségesei a poloskoidokkal és a guargumikkal

2013. júl. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!