Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan lehet szövetséget...

Hogyan lehet szövetséget kötni az idegenekkel?

Figyelt kérdés

Zoltán Kvantumfizikus kérdése :


Gyakran olvasom önjelőlt UFÓ kutató guruknál, hogy "szövetséget" kötöttek az idegenekkel, de vajon mit takar ez a jező ?


Egy nálunk értelmileg és technikailag összehasonlíthatatlanúl fejlettebb technológiának mi mit adhatunk, amit önként nem tud elvenni ? Tudjuk, hogy az idegenek még a dúrva emberrablástól sem riadnak vissza, hogy megszerezzék a tárasadalmuknak olya fontos genetikai anyagot, melyel felfrissítik génállományukat és titkos kísérleteiket is agresszív behatolás jellemzi. Mindezek után egy földi ember, hogyan köthet velük kölcsönösen szimbiotikus szövetséget.


2011. aug. 31. 19:44
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nálam is, feltéve ha rendesen fizetik a bérletet !
2011. szept. 11. 13:22
 22/29 GusztixD ***** válasza:
az enyém az ingyen 180perc xD 1nap mindösze 1000ft jöhetek elég jóajánlat(MUHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAH)
2011. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Meddő vita...
2011. szept. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nem jól értelmezed a szót.

Te "szövetség" alatt csak és kizárólag arra tudsz gondolni,hogy valamit adunk fizikailag,cserébe valamiért.

Viszont ezt kereskedelemnek hívják nem szövetségnek.


Szövetségről akkor beszélünk ha 2 oldal legyenek azok egyének vagy nemzetek,le fektetnek bizonyos szabályokat egymás között,azt kölcsönösen elfogadják és megállapodnak hogy baj esetén kisegítik a másikat ahogy tudják.


Persze most mondanád hogy jó de mit tud adni egy ember ET-nek.Egyénekre gondolva sok mindent.Étel,ital,szállás,nő amit eltudsz képzelni.Amit adhat egyik ember a másiknak.


Persze most mondanád hogy jó de minek ez az idegeneknek?Erre csak azt tudom mondani hogy ha egyének közötti szövetségről beszélsz akkor ne galaktikus mércében gondolkozz hanem maradj egyéneknél...Egyének közötti szövetség lényegében nem más mint egy fajta barátság.


A kérdést át ültetve pedig hogy az ember mit adhat földönkívülieknek így egyáltalán én vissza kérdeznék hogy Magyarország mit adhat az USA-nak?Elvégre szövetségben állunk velük.Mégis mit adhatunk nekik ami ne lenne nekik vagy ne tudnának elvenni?.Csak mert az egyik oldal fejlettebb,még hasznára válhat a jövőben a gyengébb szövetséges is valahogy.Szövetségesként hasznosabb mintsem ellenségként.


És van egy mondás is:


"tartsd közel a barátaidat,még közelebb az ellenségeidet"


Ilyen is lehet a dologban legyen szó egyénekről,nemzetekről,fajokról..

2011. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Üdv néktek földlakók!

Nem kevés időbe telt míg e primitív jelbeszédet, amit írásnak neveztek elsajátítottam és rátaláltam a gyakori kérdésekre ahol a kiválasztottak vannak. Ti vagytok azok. Csak annyit akarok mondani hogy eljövök értetek, hamarosan! Kitartás!

2011. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 LordMajor válasza:

Hallod öcsém szokj le a videójátékokról... nem egészséges!


jah am valaki segítene kiszedni a seggemből egy csippet? tegnap durva éjszakám volt...

2011. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kocka baszod, csak mit írjak egy ilyen kérdésre? :D Nem érezted a szarkazmust? Béke
2011. szept. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

tegnap 12:25


Egy nyitott kérdést tettem fel és csak példaként próbáltam tapogatózni egy irányban, mert akikkel itt szövetség köttetett azok nem beszélnek erről.


Az a gond, hogy ugyanazt az üres választ adod mint az általános laikus. Az USA-val van gazdasági szövetségünk adunk nekik gabonát ami nálunk sokkal jobb vagy szellemi elszívás is tőrténik, de az idegeneknél ez nem lehetséges mert értelmileg felettünk vannak jóval és ha kell gabona hát gabonaköröket rajzolnak és elviszik.


Ha a NATO-ra gondolsz el kell keserítselek, nincsen összemérhető katonai potenciálunk, nem tudunk dimenziókat ugrani és űrhajózni mint ők. Állomásozni itt pedig a beleegyezésünk nélkül is tudnak és valőszínűleg jelenleg is itt vannak.

2011. szept. 19. 13:13
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, csak kérdezem ezeket most halál komolyan gondolod?
2011. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!