Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az a 404?

Ki az a 404?

Figyelt kérdés
csak normális válaszokat várok.
2011. aug. 28. 16:53
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
21:48.Éngemet nem érdekel h te itt káromkodsz, én úgyvagyok vele hogy egy újabb idegbeteg.
2011. aug. 29. 17:30
 22/25 anonim ***** válasza:
82%
404et tegnap elvitték a radiátorok egy közös csillagközi melegedésre - mondta hogy adjam át tiszteletét. ja és azt is üzeni, hogy a krixkraxok hamarosan tiszteletüket teszik orbán királynál, hogy neki is, mint 404nek lézerszemeket varázsoljanak, ja és a génjét keresztezik dárc véderével és a sajátjukkal, hogy létrehozzák a véder krix bán fajt. ezt a maják is megjósólták, ezért lesz 2012ben új világ.
2011. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Igen, esélyes, hogy ilyen zenéket hallgat...

Hát, ha valaki idejönne és lejátszaná nekem csak úgy az adidejadidit akkor én is elég furcsán néznék rá, főleg ha még táncolni is kezd mellé, mikor az előbb még hányt...

Az a minimum hogy kivágom azt a zajongó akármit a kezéből...

2011. aug. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A 404-es vagy Nem található hibaüzenet egy HTTP válaszkód
2011. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi van Ferivel ?? 404 azt mondta amíg nem talál állást, addig eldekkolhat nála, amilyen tempóban feri keres, ez gyakorlatilag élete végéig jelenti, aztán pedig kitette, de most mi van vele ? Talált csajt ?
2011. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!