Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Barátságos földönkívüli!...

Hódvadászó49 kérdése:

Barátságos földönkívüli! Lehetséges?

Figyelt kérdés
Na szóval ma este 7 körül sétáltam a városban. Egy parkba értem ahol egy ember sem volt. Egyszer csak megláttam 1 emberformájú valamit és nagyon megijedtem. Megfogtam egy nagyobb követ és úgy mentem hozzá közelebb. Mikor nagyjából 2-3 méterre voltam tőle hozzámszólt. De nem mozgott a szája hanem csak tudtam hogy mit mond. Mer telepatikusan beszélt velem. Elmondta hogy ki ő és honnan jött. A neve Márklár, a Márklárról jött és a Márklár faj küldte. És még azt is mondta hogy Márklárral jött. Ez mit jelenthet? Hogy békés? Vagy ki akarja szivni az agyvelőmet? Vagy az űrhajóját hívják Márklárnak? Bántani fog?
2011. aug. 26. 20:37
 1/10 Neménvagyokaz ***** válasza:
Vigyázz, mert egy márklárt fog márklárni a márklárodba!
2011. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
szerintem már a találkozásotok pillanatában kiszívta az agyvelődet. Ne pontozz le, attól hogy nem tetszik ne pontozz le.
2011. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
XD
2011. aug. 26. 21:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :|
2011. aug. 26. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is a címe ennek a south park résznek? Rég láttam már :D
2011. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Neménvagyokaz ***** válasza:
kákabelű az űrben:D
2011. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Márkláron mindent és mindenkit Márklárnak hívnak.Békés,nem akarja kiszívni a márklárodat.Az űrhajóját is márklárnak hívják.:)
2011. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg humor katgória!

Jah, amúgy én is szeretem South parkot, sokat lehet belőle tanulnixD

2011. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha van barátságos ember, akkor van barátságos földönkívüli is.. amúgy ne szívj annyi weedet, vagy ne zabálj annyi elesdét és akkor nem fognak Márklárok Márkláról Márklával zaklatni :)
2011. aug. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Te vagy az Kákabélű? :D
2014. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!