Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen nyári UFÓS sztoritok van?

Milyen nyári UFÓS sztoritok van?

Figyelt kérdés
Vége van a nyárnak a nyaralásnak és a vadonban illetve ahol voltál biztosan láttál is ufókat, hiszen mostanában gyakrabban járnak ide. Nyaralni ugye amúgyis zöldövezetben vagy tengerparton szoktak. Neked milyen ufós élményeid voltak, mesélj !
2011. aug. 23. 13:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
59%

Hát az enyém nem nagy cucc, a haverokkal láttunk ufókat este

21:45kor. Megálltak mellettünk az űrhajójukkal, útbaigazítást kértek a legközelebbi benzinkúthoz.Szerencséjükre nem messze volt egy Lukoil benzinkút ami 22:00-ig nyitva van.Szóval ennyi lenne az egész.Lehet hogy neked ez hihetetlen sztori, de itt vidéken ez mindennapos.

2011. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 x) ***** válasza:
65%
Hát... júliusban jártam Franciaországban (Párizsban) és hát az ott élő "emberek" akár földönkívüliek is lehettek volna, mint akik nem értik a földi nyelvet. :D sőt még úgy is néztek rám mintha mindjárt leigáznák a földet.
2011. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 x) ***** válasza:
65%
Jajj amúgy első válaszoló: azokkal én is találkoztam. Megkértek hogy bikázzam be az UFO-t :D
2011. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
44%
szegények :/ kifogyott a benzinük, bikázás..... :/ de azért a 400 wattos mélynyomó odab@szott :D
2011. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
hat nem is tom nekem eloptak a fabudimat a kertbol es a biztosito nem fizet :(
2011. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Sokat gondolkodtam, mire elhatároztam hogy mégis csak leírom.


A Tisza parton voltam nyaralni. 1 Hétig sátoroztunk pár haverral. 5. napon kb. fene nem emlékszik már. be voltak baszva a haverok. ( Én nem, mert alig iszok alkoholt). Persze egy idő után ki is dőltek, majd nem mind:D


De a lényegre térek, nem akarok oldalakat írkálni.

Láttam az égen egy hullócsilag féle dolgot. Zuhant lefelé, és kb. 300 méterrel be is csapódott a vízbe. Gondolhatjátok hogy be voltam sz@rva, de gondoltam magamba egyszer élünk, mentem megnézni. Mikor félúton jártam belegondoltam mekkora hülyeséget csinálok, mi van ha valami radioaktív valami és nekem KO. Nem így volt, sajnos:)


Ahol becsapódott a vízbe fura színe volt. mivel csak a hold világított, meg a kezemben egy ócska kínai zseblámpa, nem nagyon láttam hogy milyen színű, cak azt hogy élénk volt.


Már vissza akartam fordulni, és lefeküdni, mikor elkezdett hullámozni a víz. ( Igen, itt jön az a rész:)) És az a hullócsillagnak vélt tárgy, fényleni kezdett. Én persze rohantam ahogy bírtam, vissza is értem lassan a "táborunkhoz":) mire az a tárgy kiemelkedett a vízből. Nem is tudom leírni hogy milyen alakja volt. Nem földi. Nem mondom hogy földönkívüli értelmes civilizáció volt, de UFO volt mert a f@szom se tudja mi volt az.

Másnap összepakoltunk, és mentünk amilyen messze csak tudtunk:)


Igen hülyének lehet nézni.:)


Most jöhetnek a nem vagy 100-as válaszok stb.

2011. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Ittam -> UFO -t láttam -> hánytam.
2011. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én kb nyár közepén ahol nyaraltam vidéken egy mező felett láttam átsuhanni egy kb 20méter átmérőjű repülő korongot, ami felettem egy picit megállt majd továbbrepült. Volt időm jól megfigyelni, fémes színű volt és hangtalan az oldalán ezek a betűk voltak : U F O. Egy csak egy kis pillanatra láttam és már vége is volt.
2011. szept. 4. 16:00
 9/12 x) ***** válasza:
75%
A sztorid azért nem hihető meg az UFO rövidítés azt jeleni: unidentified flying object (azonosítatlan repülő tárgy) és elég valószínűtlen hogy az idegenek ezt írnák a hajójukra, mikor nyilvánvalóan tudják róla hogy micsoda :)
2011. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az ufók ezzel akarják jelezni hogy ők azok az embereknek, nem tudom de így volt.
2011. szept. 4. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!