Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek igaz vagy nem?

Szerintetek igaz vagy nem?

Figyelt kérdés

A Rosswel-i katasztrófa igaz lehet? Tényleg idegen lények voltak az UFO roncsok közt és eltitkol valamit az amerikai kormány vagy csak nagy fake az egész ügy? Mi a véleményetek?

Hülyeségektől legyetek szívesek kímélni.


2011. aug. 21. 18:35
 1/8 .Anonymus. ***** válasza:
Lehetséges.Nem is gondoljuk mennyi mindent titkolnak el előlünk.
2011. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy igaz.szerinted ha megtudnának vmit elmondanák???kész katasztrófa lenne
2011. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valami biztosan van Amerikában,hiszen egy egész körzetet lezártak,és nagyon magas készültséggel védik.

Sajnos csak találgatni lehet,konkrétat szerintem sosem fogunk megtudni

2011. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez engem nagyon érdekel... :) Néha ilyen UFO-s dolgok miatt nem bírok aludni és nem azért mert félek hanem mert a kíváncsiság fúrja az oldalamat hogy mik lehetnek azok a dolgok amit el titkolnak előlünk. Bár lehet hogy egy két dolog jobb is ha titok marad :S
2011. aug. 21. 18:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen ezen már én is gondolkoztam mi lenne ha ki szivárogna valami információ onnan. Valószínű hogy ős káosz törne ki és zavargások, rablások, gyilkosságok és betörések sorozata menne végbe. Bár én abban jobban hiszek vagyis szeretném ha így lenne de sajnos tudom hogy nem fog meg történni az angyalok eljövetele a földre akik meg szüntetnek minden rosszat és jó létet hoznak az egész világra :) szép álom... szép álom... :S
2011. aug. 21. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy esély van rá,szinte biztos, hogy igaz.A kormányok sokmindent eltitkolnak NAGYON sokat.Volt egy magyar UFO szakértő most nem jut az eszembe a neve az is feldolgozta a témát.Találtak fémeket papírkönnyű rugalmas de a titániummal vetekszik.De persze eztis próbálták eltitkolni...
2011. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PótPápuaPuapó ***** válasza:

Az légierő 51-es körzete nagyon közel van Rosswel-hez. Ráadásul az 51-es körzetet új vadászgépek tesztelésére használták. Eléggé valószínű, hogy egy lezuhant vadászgépről/lopakodóról van szó, aminek roncsait nyilván nem fogják a hidegháború alatt a tévében mutogatni.


Eléggé nehéz elhinni, hogy egy idegen űrhajó, amelyik annyira fejlett, hogy képes volt óriási távolságot megtenni a világűrben; egyszerűen csak lezuhanjon itt a Földön.


Persze mindenki abban hisz, amiben akar. Semmivel sem nagyobb hülyeség az x-aktákban hinni, mint istenben, vagy a repülő spagettiszörnyben. Mindegyikre ugyanannyi bizonyíték van= nulla

2011. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PótPápuaPuapó ***** válasza:

re Magyarturul:


1 Olyan, hogy titánium nincs! TITÁN a becsületes neve!


2 Találtak fémeket papírkönnyű rugalmas de a titániummal vetekszik.


Mi az, hogy a titániummal vetekszik? Konkrétan milyen tulajdonságával? A mágneses permeabilitásával, a fényvisszaverő képességével, lassabb a korróziója a levegőn, a szakítószilárdságával, az olvadáspontjával, a neutronbefogási hatáskeresztmetszetével?


Nem akarlak bántani, de elég gyenge tudásod lehet fizikából, kémiából, ha ekkora hülyeségeket írsz. Nem hinném, hogy el tudod dönteni mi lehet igaz, és mi nem. Amit olvasol, el is hiszed?


(Én meg a világkormány egyik titkos ügynöke vagyok :-) )

2011. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!