Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az a Szükari?

Ki az a Szükari?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 22:49
 1/5 Álló László ***** válasza:

Kedves kérdező!


Szükari egy ember talán kiválasztott aki nemrégiben leírt egy elég valóságos történetet ide gyakorira.

Talán az volt a kérdés hogy ki látott már ufókat vagy valami ilyesmi! (Persze az "ufó" alatt nem azonosítatlan repülö tárgyat értett)



Ha akarod belinkelem.

2011. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Álló László ***** válasza:

Láttam már.


A hegyen voltam.Körtét szedtem az egyik ismerősömnek.Felmentem a pincébe,ittam egy pohár vizet.Egy furcsa hangot hallotta, és mintha fújt volna a szél.Kifutottam a pincéből és egy nagyon fényes űrhajót láttam leereszkedni.El akartam futni,de hallottam egy hangot,hogy ne félj.Kinyílott az űrhajó ajtaja és egy lépcsőszerű valami jött ki belőle.Kijött két furcsa kinézetű lény.Most már tényleg elfutottam,de az egyik rámlőtt valami antigravitációs fénysugarat,ami behúzott az űrhajóba.Azt mondták,hogy ne féljek.Valami kis szerkezetet húzogattak a fejem elött.Útána egy nagy lámpa elé állítottak.Nagyon erős fénye volt,még becsukott szemmel is bántotta a szememet.A lámpa fénye és színe folyton változott és néha villogott is.Az egyik űrlény egy monitort nézett.Kikapcsolták a lámpát és egy hang jött ki a gépből.Nem tudom milyen,de valamiféle beszéd lehetett.Betűkkel nem tudom leírni.Talán azt jelenthette,hogy vége a vizsgálatnak.Utána megitattak velem egy zöld folyadékot.Úgy nézett ki mint a spenót,de sokkal higabb volt és iszonyatos íze volt.Nem akartam meginni,inkább menekülni próbáltam (ki tudja,mi van abban az italban?),de megint jött a fénysugár és megitatták velem.Azt mondták,hogy jót tesz,feltölt energiával.Ők is ittak belőle.Pohárból ittak,de más anyagból volt a pohár,mint nálunk.Nem látszott üvegnek vagy műanyagnak,hanm valamilyen puha,kék anyag volt.Azt mondták,hogy vége a találkozásnak és kiraktak az űrhajóból.Felszálltak,majd egy villanással eltűnt az űrhajó.Az űrlények magasak voltak,halványzöld színű bőrrel.A fejük egy kicsit nagyobb volt,mint a legtöbb emberé,de azért nem volt olyan nagy.Nagy,köralakű fehér szemük hosszú,csavart fülük volt.6 ujjuk volt,ami nagyon vastag és nagyon hosszú v

olt.A kezük rövid volt.Nagyon kevés hajuk volt,csak néhány kisebb szál.



Itt a válasza és ez volt a kérdés: Láttatok már űrlényt? Pontosan, hogy néznek ki?


Ezt a kérdést .Anonymus. tette fel Gyakorira.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2103..


diator is válaszolt rá.

2011. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat László!
2011. aug. 17. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Egy ázsiai fiatal szűz csaj. Szűk, ari.. ;)
2011. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Újabb önjelölt kiválasztott. Ahhoz képest hogy állítólag milyen kevés van, hemzseg tőlük a gyakorikérdések :D
2011. aug. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!