Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről a cikkről?...

Mit gondoltok erről a cikkről? Lint lent

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 15. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Igen ezt már láttam, ez a bolygó elvileg a nibiru, ami csak a déli sarkról látható... De nem lehet tudni pontosan hogy melyik bolygó...


ahogy előbb elmondtam a nibiru egyre közelebb érkezik.

2011. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem.

Nagyon érdekes!

Köszi a linket.

Főleg az utolsó videót!

Végül is akkor nem tudják melyik bolygó az nem?

2011. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

off

diator!

ne itt keverj, hanem inkább a golyókkal foglalkozz, hogy megértsd végre, hogy mi az a kötött keringés :)

on


ezt a nibiru hülyeséget meg ideje lenne abbafejezni, mert nevetségesebb, mint a rendszeresen megjósolt világvége.

mit gondoltok, ha többszázmillió fényév távolságból pontosan meg tudják mondani, hogy egy adott csillag körül hány és milyen nagyságú bolygó kering, akkor néhány parszek távolságból nem tudnának észlelni egy, a naprendszerünkhöz tartozó égitestet?

gondolkodni kellene emberek!

2011. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

folyt.

nem beszélve arról, hogy egy ilyen nagyságú és pályájú égitest alaposan megzavarná a bolygók pályáját, amit akár műszerek nélkül is észlelni tudna egy amatőr csillagász...

2011. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet, hogy az állomást pont a másik oldalról világítja meg a fényforrás, mint ahol van? Valahogy olyan furcsán néz így ki.
2011. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!