Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezek ufok? (kérdésed. )

.Anonymus. kérdése:

Ezek ufok? (kérdésed. )

Figyelt kérdés
Vagy 30 perce nagyon lassan a felhőszint aladt repül valami világító izé.Nem meteor,mert az gyorsan halad.Éa mindegyik egy irányból.(Baja Pázmány péter u.)
2011. aug. 13. 22:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
9%
Érdekes módon pont nem jött több, hogy megfigyelhesd és tartalmas infomációval, beszámolóval szolgálhass róluk. Elegem van már az ilyen balf.szokból. Hogy lehetnek ennyire csíra emberek. Dögölj meg a családoddal együtt.
2011. aug. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%
Én tavaly nyáron láttam egy fehér valamit az égen amit először repülőgépnek gondoltam, de feltűnt hogy túl gyors egy repülőhöz képest és még csíkot se húzott maga után. Nem csináltam semmit csak figyeltem, hogy megy tovább és gondolkoztam azon, hogy egy repülőgép ilyen gyorsan haladna? Aztán egy felhőhöz ért, kis szétoszlott felhőhöz. Hát marhára nem jött ki a másik végén és sehonnan se. Na itt már 100%-ig biztos voltam, hogy semmilyen repülőgép nem volt. Nem akarom azt se mondani, hogy ufo, mert elég viccesnek hangzik. Ez nem video felvétel volt a you tube-ról hanem saját magam láttam az égen. Bármi is volt, de az biztos hogy nem repülőgép volt. Na de Anonymus kérdező a te látni valód ehez nem hasonlít hanem inkább repülőgéphez:) Az én történetem a tiedhez képest furább. Most te vagy szórakozol itt ezen oldalon vagy olyan bamba vagy, hogy egy repülőgépet nem ismersz fel:D Amúgy mellesleg tegnap este Nostradamus jóslatait mi szerint lesz földönkívüli aki megtanítja a víz alatti életetXD Hát elmondható, hogy Nostradamus is látott ufot:D Ami majd a következő századra jósolt meg, szóval menj aludj egy száz évet Anonymus kérdező. Addig is jönnek az arabok és a magyarok olyan kisébbség lesz, hogy még örülhet hogy élhet magyarországon. Tudom elég lehangoló, de fel a fejjel kérdező:) Majd a dédunokád (már ha lesz) még beszélgetni is fog az ufokkal;)
2011. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
06:48,hirtelen tényleg nem gondoltam a távcsőre,de nem is lehetett volna látni semmit,mert olyan fényes,mint egy csillag.Készült róla fotó,de nem túl jó minőségű,majd feltöltöm!
2011. aug. 14. 10:36
 14/28 anonim válasza:
8%

biztosan nem azok!

multkor a tv-ben néztem hogy a földönkívülieknek még ha okuk is lenne akkor se igazán jönnének a földre főleg nem a felhő szint alá mivel nem bírnák a 4G-t !

2011. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
15%
ha csészealj akkor szólj hogy hívjam az angolokat teázni.
2011. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
25%

9:37:


"Hát marhára nem jött ki a másik végén és sehonnan se. Na itt már 100%-ig biztos voltam, hogy semmilyen repülőgép nem volt. Nem akarom azt se mondani, hogy ufo, mert elég viccesnek hangzik. Ez nem video felvétel volt a you tube-ról hanem saját magam láttam az égen. Bármi is volt, de az biztos hogy nem repülőgép volt."


Nem mondod azt, hogy UFO volt annak ellenére, hogy nem tudtad beazonosítani? Hát neked is kiállíthatjuk a diliflepnit>

2011. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

17:23 hát pedig neked lehet kiállítani azt, mert sehol se írtam, hogy ufoXD Vagyis agyilag nulla vagy öcsém;) Belinkelnéd, hogy azt írtam ufot láttam?? Ja bocsi em fog menni neked, mert nem írtam!!! Agyilag értelmetlen seg*fej válaszoló!:D Ha nem tudsz olvasni és értelmezni akkor kezd újra az általános iskolát:) De neked oda adom a HGYV díjat és ez nem a hülye gyermekvédelmi rövidítése;) Úgy látszik kevés f@szt szoptál, mert belekötni se tudsz valakibe:S Ez pont rád emlékeztet: http://www.youtube.com/watch?v=hT9lOVoEmTA

Ha férfi vagy akkor meg pláne égő vagy:D

2011. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Beszéltünk egy ufo szakértővel,és azt mondja,hogy látták felszállni azokat az ufokat,és mecseknádason rengeteg van belőlük.Azt mondta,napi szinten vannak ufo észlelések,tudják,hogy néznek ki,de nem árulják el az embereknek,nehogy pánik törjön ki.
2011. aug. 14. 21:01
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Hogy néznek ki?
2011. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 404 ***** válasza:
100%

Kedves Anonymus!


Megkaptam a leveled. Nem hihetetlen amit mondasz, valóban sok idegen látogatja a Földet és érdekes jelenségek. Amit láttál milyen színben világítottak?

Ne haragudj, de az első találkozásomról most inkább nem beszélek mert az hosszú lenne. Jó is volt meg rossz is egyben. Majd egyszer valamikor elmesélem.

2011. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!