Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nálam jártak az UFÓK? Vagy mi...

Nálam jártak az UFÓK? Vagy mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Hajnalban arra ébredtem, hogy a gatyám le van csúszva. De nem értem hogy lehetséges, hisz mikor lefeküdtem rendesen felhúztam. A szobámban nem volt senki, anyuék a másikban alszanak
2011. aug. 3. 19:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Végigolvastam az egészet, régen nevettem ekkorákat.xD
2011. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
persze, eljönnek az ufók több millió fényévnyire innen, hogy lehúzzák a gatyádat.. -.- istenem, de buta vagy!
2011. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj rögtön ufókra. Álmodban tetted te magad, és nem emlékszel rá. Kiskoromban, amikor még a szüleimmel aludtam egy szobában, én is műveltem fura, alvajárós dolgokat. Pl. volt olyan, hogy spontán bekapcsoltam a tévét az éjszaka közepén (ez régen volt, akkor nem volt még adás éjszaka, és nem is volt ennyi csatorna.) Aztán olyan is volt, hogy ugyanígy az éjjel közepén édesanyámtól pulóvert kértem. De ezekben az a legfurcsább, hogy reggel felébredve semmire nem emlékeztem a történtekről, ugyanúgy, ahogy te sem emlékszel a gatyád lehúzására.
2011. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Miután anyámék leszoktattak a biliről, álmomba mindig vagy a ruhás szekrénybe pisiltem, vagy a kukába. Szerintem ellenőrizd ezeket a helyeket, lehet te is igy jártál, és elfelejtetted felhuzni a gatyádat.
2011. aug. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
téged is megerőszakoltak??engem aza baj h előlröl és szültem egy mutáns gyereket most éppen nyaral az apjánál a Marson,de egyébként jó gyerek csak néha felfal de utána visszahány ne aggódj!ja és hátulról is lehetsz terhes az UFOspermától csak szólok...
2011. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
jobban csinálják mint a pasim...
2011. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%
Csak mondom elvileg az UFO-ember közösülés azt eredményezi hogy leszárad a khm..
2011. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Jelentem, az öcsi él és virul :) Sőt, azóta még elevenebb :)
2011. aug. 9. 22:34
 19/20 anonim válasza:
Egyértelmű hogy közösűltetek! Pár hónap múlva majd jönnek szólni hogy lesz gyerek! :D
2011. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
kérj kölcsön anyukádéktól ufógyerek-tartásra
2011. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!