Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az űrlényeket miennek képzelit...

Az űrlényeket miennek képzelitek el én nem hiszek bennük de kiváncsi vagyok ki hogy képzeli el őket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 13:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb lények lehetnek. De biztosan van egy fejük, minimum 2 kezük és 2 lábuk, meg persze testük. Tulajdonságaikat tekintve min. mint az emberek. Lehet, hogy bölcsebbek, de biztosan háborúznak, szeretnek, pusztítanak és alkotnak. A többit pedig a filmgyárosok megmondják.
2011. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én hiszek abban, hogy a Földön kívül is van élet. Merthát olyan nagy a világegyetem. A földönkívüliek sztem sokfélék...vannak amik hasonlítanak az emberre, de vannak teljesen torz alakok.
2011. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nem lehet elképzelni mennyi galaxis van a világegyetemben, azokon belül mennyi naprendszer és mennyi bolygó, amin lehet élet. Elszórtan biztos, hogy vannak ilyen bolygók, én ha van is rajtuk élet, nem biztos, hogy ugyanabból az anyagból épülnek fel, mint mi.

Bárhogy kinézhetnek, viszont azt nem tudom elképzelni, hogy ha van lábuk, akkor csak egy, a természet és a fejlődés csak nem tenne nekik keresztbe. Szóval a kinézetük sokban függhet a természeti adottságoktól, gravitáció, légkör összetétele, a bolygó felszíne, és egyebek. Mint ahogy a földön is, mindenhez alkalmazkodnának, nem kell itt elképzelni nyolckarú tízfejű szörnyeket, hiszen számításba kell venni az agyuk kapacitását is, nehezükre esne egynél több fejet, vagy túl sok végtagot irányítaniuk.

Látogatások nem tudom mennyire lehetségesek, az ókori népek ábrázoltak űrből jött lényeket, nem zárom ki, hogy nem látogattak volna erre évezredekkel ezelőtt.

2015. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Van a Holdon és a Földön is bázisuk a Holdon több.Azért nem szajkózza a média mert nem akar tömeghisztériát. van pl mantid,magas szőke, kis szürke,drakonida:2 faj egy harcias osztály,és egy intellektuális faj... összesen 58 faj van ha minden igaz
2016. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!