Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az űrlényeket miennek képzelit...

Az űrlényeket miennek képzelitek el én nem hiszek bennük de kiváncsi vagyok ki hogy képzeli el őket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 13:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
Igazából szinte 100%, hogy léteznek űrlények, ha nagyon messze is, de biztos van valahol egy a Földhöz hasonló bolygó. Elképzelésem viszont nincs, bármilyenek lehetnek. Akár olyanok is, mint az emberek.
2011. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Szerintem léteznek űrlények. A Világegyetem elég nagy, miért csak a Földön lenne élet? Ez persze nem jelenti azt, hogy úgy gondolom, hogy jártak már a Földön, vagy figyelnek minket és a kormányok eltitkolják.


Egyébként úgy képzelem őket, mint ahogy az asgardok néznek ki a csillagkapuban.

2011. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én sztem több féle alakzatú lehet..hallottam már egészen kicsiről is..és több méteresről is..színük is változó..

..és hiszem h járnak a Földre..képtelenség h ennyi ember hazudozna világszerte h látta..

2011. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:21


mi a hihetetlen ezen? Sok őrült van a világon, sokan csak hírnévre vágynak, sokan csak ezzel akarják az embereket ijesztgetni. Sokan meg annyira bele vannak őrülve, hogy már mindenhol őket látják. Én hiszem hogy máshol is van élet de a földi szemtanúknak nem hiszek

2011. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

szia 14:27!


lehet h igazad van..csak tudod túl sokan mondják h láttak..meg el is vitték őket..és sztem vmi alapja van.

2011. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

"lehet h igazad van..csak tudod túl sokan mondják h láttak..meg el is vitték őket..és sztem vmi alapja van."


Annyira naiv vagy. Régen meg szinte az összes hajóskapitány állította, hogy járt a Föld peremén (tudod, amikor az egyház még váltig állította, hogy a bolygónk lapos), meg hogy hatalmas tengeri szörnyek csaptak le a hajóra, stb.

2011. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jólvannnaa!! igazad van!:) és tényleg naiv vagyok:)
2011. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem olyan a testük, mint nekünk. Ezért is biztos, hogy aki szerint ilyenek rabolták el, az hazudik.
2011. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én teljesen úgy képzelném el őket mint az emberek csak lehet hogy nekik hat karjuk van és egy lábuk vagy hasonló nem hiszem hogy fejlettebbek nálunk de azt se hogy elmaradottak és azt se hiszem hogy Repülő csészaljakban járkálnak és lopják a teheneket......

Bár egyátalán nem hiszek bennük az ember fantázijája végtelen és ha valaki filmet akar forgatni vagy könyvet akar írni annak az űrlényekről kell szólnia mert szerintem az űrlényeknél lehet elengedni a fantáziánkat igazán......

2011. júl. 17. 13:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Régebben volt egy film a neten, aholegy híres biólógus ( orosz asszem) nyilatkozott, hogy ha a földi életet vesszük alapul akkor a földön kivüliek valószínüleg rovarok. S ezt több pontban is alátámasztotta.
2011. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!