Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » HA léteznek UFO-k, szerinted...

HA léteznek UFO-k, szerinted békések, vagy ki akarnak irtani minket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 23:11
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
nemtudni, de ne nézz ennyi sci-fit :D
2011. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Szerintem békések :) és ha egyszer majd meglátogatnak minket, akkor is csak azért jönnek, hogy megnézzék, mi, emberek hogyan élünk. :)
2011. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Jujj, ne legyetek már ennyire naívok. Amerika felfedezésénél is a hódítok nem azért mentek oda, hogy megnézzék hogyan élnek az indiánok...
2011. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy emberből, úgy idegenből is többféle létezik (már ha létezik), ott is egyénfüggő lehet a dolog.
2011. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Két intelligens faj találkozik a világűrben. Az egyik faj békésen kutatgat, a másik meg r*hadt agresszív és tele van a hajója atombombával. Melyik éli túl a találkozást?
2011. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem kiszipojozzák a Napot, hogy legyen a hajójuknak energiája. És mi meg nagy szenvedéssel meg fogunk halni.
2011. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
szerintem a mi életünkben biztosan nem lesz találka idegenekkel. Amúgy lehet békések lesznek, mindaddig míg mi emberek ki nem provokáljuk a harcot.
2011. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nincs a világon mégegy olyan faj, ami az összes többi kiirtását tűzte ki legfőbb céljául...
2011. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem léteznek, de ha léteznének, és a földi élőlényekből indulnék ki (mi másból tudnék, itt minden a túlélésről, a másikon való felülemelkedésről szól), akkor bizony háború lesz.
2011. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Stojkovic válasza:
63%
Szerintem békések, de ha veled találkoznak először, akkor tuti, hogy ki fognak irtani mindenkit.
2011. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!