Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek az igaz? ( Bővebbe...

Szerintetek az igaz? ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés
Apukám mondta , hogy egyik éjjel még amikor kicsi volt ( 1975 ben született kb 10 éves volt akkor ) aludt ... Hirtelen nagy szél támadt fel és valami fényeset is látott mintha repülő ment volna el az utcába... Másnap átment egyik barátjához a barátjának az arcán fura jel volt . A barátjának a testvére 1 éves volt és amikor lefektették aludni az ágyba akkor a feje a fal fele nézett amikor felkeltek meg volt fordítva de egy kisbaba még nem tud megfordulni és a lepedő se volt meggyűrve . És a barátja még látott az ablakból kinézve 2-3 méter magas űrlényszerűket. És amikor mentek a híradósok a házba megállt az órájuk és amikor kijöttek akkor elindult ... Én ezt nem hiszem el bár lehet , hogy igaz ... És a kérdést nem találtam ki ( én ) mondjuk az apukám lehet kitalálta .
2011. júl. 2. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
figyej minden lehetséges.ha apád meg épelméjü volt akkor a diának nem ilyeneket mond.szóval igaz lehetett.
2011. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 skarma ***** válasza:
Szerintem csak húz téged... :)
2011. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Én 1 dologban biztos vagyok, az 1 éves gyerek már meg tud fordulni...


Szerintem elég valószínű. Tény, hogy a '70 es években igen sok ufojelenség volt a Kárpátmedencébe, amit az állam eltitkolt... Sok ilyen történetet olvastam, és állítólag miskolc környékén 73 -ban több kisgyerek napokra eltünt, és mikor visszakerültek, nem emlékeztek semmire.

2011. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
19:11-es, te ezt hol olvastad/láttad? Ha van valami cikk róla vagy akármi, ilyesmiről szívesen olvasnék többet (ha igaz, ha nem) 22/L
2011. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is hallottam sőt 1-2 közelebbi ismerős meg az anyukája is mondta h látott. nem tudom elhigyjem e mert ugye a saját szememnek hinnék, na de ha elmesélném biztos nem hinné el senki :D viszont jobb is ha nem látok űrlényt, nekem megállna a szivem xD
2011. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

ne hidd el neki! gondolkozz már az ő szemével!!!

szerinted így tud egy gyermekkori hülyeséget (bocsánat) dédelgetni egy felnőtt? a felnőtt az felnőtt marad...

2011. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

22:27 - tel nem értek egyet egyáltalán, a magam példájából kiindulva.


Én azt nem értem, hogy az űrlények miért, mi okból rejtőzködnének állandóan. Mert kíváncsiak és tudni akarják, hogy milyenek az emberek? De ennek tanulmányozására volt már néhány évük, azóta minden rezdülésünket kiismerhették, ha tényleg oly intelligensek. Ha ellenségként jönnének, egy szempillantás alatt végezhetnének velünk, de ha barátként közelítenének, akkor szerintem megtalálták volna a módját, hogy úgy istenigazából felvegyék velünk velünk a kapcsolatot (nemcsak 1-2 emberrel itt a Gyakorin :D)... szóval ez rejtély számomra.


Mellesleg, én kb. 1 évesen kezdtem járni, tehát nem túl valószínű, hogy később tanultam volna meg megfordulni, ha érted, mire célzok xD

2011. júl. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja nem 1 évesen hanem pár hónaposan elnézést . De akkor igaz lehet ? Bár azért elég durva :O
2011. júl. 3. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:

"de egy kisbaba még nem tud megforduln"


Egy kis baba mért ne tudna megfordulni, nem azért de ha 32 évesen ilyenekkel foglalkozol akkor menny el agy dokihoz.

2011. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

diator, olvasd el jobban. Az apja a 32 éves. Ezek után tippelhetsz, a kérdést feltevő hány éves lehet.

Kb. akkora, mint a keresztfiam. Neki a múlt héten adtam be, hogy a fák beszélgetnek, mikor nem hallja őket senki. Szóval gyerekek beparáznak, a felnőttek jókat röhögnek a hiszékenységükön. Ez így volt így lesz míg világ a világ.

2011. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!