Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok ehhez? (lent)

Somogyilaszlo kérdése:

Mit szóltok ehhez? (lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 2. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

A cikk nagyon jó, csak te tévesztettél kategóriát. Ez nem a "tudományok", hanem a "humor" kategóriába tartozik.


Pedro

2011. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

:D:D mit szívhatot az aki ezt a sok padarságot összeírta?:D ez tényleg nem ez a kategoria hanem a humor :D

Mit szólunk ehez? HOGY EGY NAGY VICC.

2011. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ehhez két dolog kellett:

1. Egy ember közepes történelemtudással, és sok szabadidővel.

2. Jó fantázia.


Megkérdezném, hogy ezeket honnan ismerik, mert az, hogy nem léteznek az 100%.

2011. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaa énis gondolkodtam a kategórián de ha máshova írom akkor ott szólnának be hogy ide írjam XD
2011. júl. 2. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy mutatja be az egész képet mintha olyan barátságosak lennének ezek az idegenek. Itt vannak például az annunakik 2/3-a ellenséges az emberi faj számára, de erről sem volt információja az oldal szerkesztőjének. Nagyon sok mindent nevetségesen kavar.
2011. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó munkához idő kell:) Rosszhoz még több:D

Am jó egynek.

2011. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 karhut válasza:

Az ajánlott linbe belelolvastam .De ez is felesleges időpocsékolásnak veszem . Az írója egy elragadtatott ember Egy szánalomra méltó , de veszélyes alak .Én vissza utasítom az ott olvasottakat. A részemről lezárom a témát.

Széllemi masztubáció .

2011. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!