Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek? Én nem...

Mi a véleményetek? Én nem tudom eldönteni, igaz e vagy sem?

2011. jún. 28. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van rá esély.földönkivüliek biztosan vannak.
2011. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Smartguy86 ***** válasza:

Szerinted ha szeptember 11-nél fél órán belül ott volt a CIA, hogy elkobozza a környék szállodáinak kamerafelvételeit, akkor mennyi az esély rá, hogy te mezei netező megnézhetsz a youtube-on egy olyan videót, ami valódi, hiteles és már évek óta elérhető a neten????


Gondolkozz már, mielőtt elhiszel ilyeneket...

2011. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mégis vannak fent a világhálón felvételek a merényletről... Amúgy sem írtam olyat, hogy elhiszem, amit a videón láttam. Ha értelmeznéd a kérdést, akkor látnád, hogy szkeptikusan írtam...mindegy.
2011. jún. 28. 16:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Szeptember 11.-ről persze, hogy vannak felvételek, mert nem lehetne letagadni... túl nagy méretű és súlyos volt...

De ez biztos nem igazi. Ezt már egy képkocka alapján megmondom. Tudod miért? Mert ennek 2 keze, 2 lába, egy feje van. De tovább megyek. Ennek van keze, lába, feje, stb.

Egy idegen lénynek nagy valószínűséggel ezek nincsenek meg, helyettük valami más van neki. Ezt a sok reptoidos gyerek is felfoghatná. (az előző mondat nem neked szólt kérdező)

2011. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Pepebaba ***** válasza:
Ez am melyik év szeptember 11-e??
2011. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ezzel kapcsolatban tettem már fel kérdést, és az én véleményem az hogy igen igazi, nagyon is az...


Igaz hogy nem a rosweli idegen , hanem egy másik akik látogatásra jöttek a földre.... De nagyon elképesztő... és élet hű.

2011. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Smartguy86 ***** válasza:
Egy ilyen videót bármelyik hobbi szinten CGI-ző emberke egyedül össze tud dobni. Ráadásul a felvétel elvileg "régi", mégis tökéletes minőségben sikerült digitalizálni és megosztani a világhálón? És mi a hangeffekt? A régi szalagok nem rögzítettek hangot, csak kép volt, ez a hang pedig egy utólag mellérakott régi kamera hatású kattogás... Ez a videó hamis, utólagosan szerkesztett!
2011. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Smartguy86 ***** válasza:
Ráadásul ha valós lenne, akkor a pontos dokumentációja is elérhető kéne legyen, hogy hol és mikor készült. Az még nem elég, hogy a feltöltő szerint ez a Roswell ufo felvétele. Megjegyzem, kering a neten egy Roswell ufo video, amin a lény teljesen máshogy néz ki, szóval itt valami nagy kavarás megy...
2011. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is úgy gondolom, hogy ha igaz lenne, akkor azt biztos nem osztanák meg a világhálón. Csak ott kavargott a fejemben, a "mi van, hogyha mégis..." gondolat.
2011. jún. 29. 14:10
 10/11 anonim válasza:

ez a leny nem foldonkivuli szerintem mert:

tulsagosan emberi (es elegge hihetetlen, hogy ennyire hasonlo eletforma letezik)

es az is fura hogy pont ugy nez ki mint ahogy elkepzeltuk, minden filmben igy neznek ki az urlenyek. nem veszem be

2011. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!