Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Rádiójelek a Szaturnuszról!...

Rádiójelek a Szaturnuszról! Igaz lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 26. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
lehetséges. az ufok probálnak kapcsolatot létesiteni.alapja mindennek van de lehet csak egy hekker szorakozik a rendszerrel
2011. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, hogy ezek a jelek földönkívüli élőlények hangjai lennének, sokkal inkább a vett jelnek a gyűrű szerkezetéből eredő megváltozása, amely alacsony frekvenciára való konvertálás után ilyen ijesztő.
2011. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ufók lennének. Persze meglehet, de szerintem nem az.
2011. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
lehet
2011. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Vmi olyasmiről karattyoltak tavaly az agyasok h (nem akarok hülyeséget mondani) a távoli szuper nóvák okozhatnak űrzajt vagy a galaxisban lezajló egyéb folyamatokat fogják be a Nasa tányérjai és műholdjai,de minden esetre nem véletlenül ismétlődik...és hát nem tudom lehetséges h Inteligens élet forma csak az a bökkenő h honnan (nem feltétlen a szaturnusz gyűrűjéből jöhet lehet azon túlról konkrétan sztem még ők se tudják)

külték és mikor, mert lehet h akik elkülték (ha télleg rádió jel) lehet h már elpusztultak vagy tovább fejlődtek...mert hát ki tudja.

2011. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy tudom, valamelyik NASA videóban beszéltek róla, hogy ugye az űr egy vákuum, nem terjed benne a hang, ezért "süket". Viszont, ezeknek az óriási égitesteknek állandó és ismétlődő "hangjuk" van, minden bolygónak és a napnak is egyedi rezgése van. Ezt a rezgést, mivel nincs közvetítő közeg, valami NASA technológiával fogják be (bocs hogy nem részletes, nem én vagyok az űrmérnök). Ezek a rezgések viszont olyan lassúak, hogy gyorsítás nélkül az ember nem hallja, annyira alacsony frekvenciájúak. Na most a felvett rezgéseket gyorsítják fel annyira, hogy elérje azt a frekvenciatartományt, hogy az emberi fül és érzékelje és így lesznek a bolygók hangjai. Érdekes, hogy mindegyikről csináltak, a Földé a legzajosabb a sok elektromos cucc miatt.
2011. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
De amúgy ez a videó simán lehet kamu, vagy az említett eljárás közben valami kozmikus "eddig-nem-ismert-jelenség" produkálta.
2011. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 a_maestro_főnök ***** válasza:
75%
Olyan sok buta ember van! Látom nem voltatok fizikaórán soha. Olvasgassatok 11. Fiz.tan.konyvet mert abba találsz egy két infót hasonló véleményem van mint 2 vagy 3 . Válaszoló. A bolygógyűrűs
2011. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ZSUKK válasza:
63%
szerintem csak a napiszart szeretnék megtekinteni.
2011. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Meneküljünk! Jönnek!
2011. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!