Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki látta a kecskeméti UFO-t...

Ki látta a kecskeméti UFO-t alig pár perce?

Figyelt kérdés

A politikai rovat hadvezetés alcímében bukkant fel váratlanul:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes_..


2011. jún. 25. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem láttam csabai vagyok, de hiszek neked! Három éve Bécsből jöttünk haza kocsival, A Kecskeméti reptérrel párhuzamosan fentről elindúlt egy hatalmas jármű. Velünk szembe került, majd a kocsi felett elhúzott. Utánna néztünk, mintha billentett volna, hogy üdvözöljön. Piros és sárga fények villogtak körbe-körbe rajta. Azt hittem elájulok a látványtól,megmagyarázhatatlan szép volt.
2011. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi láttuk éjszaka.Narancssárga színük volt.Nem tudom, mik lehettek, arra meg nem is gondoltam, hogy levideózzam.Kár.Amúgy szép volt.
2011. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nem szívtatok be véletlenül?
2011. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem.:)

És mi 4-en voltunk, plusz a pasim még felhívta vagy 5 haverját, hogy nézzék meg és mindenki látta.

2011. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
enyém a fehérvári kérdés, ti is ilyet láttatok kecskeméten?
2011. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lidércek.
2011. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Üdv!Igen láttuk nem kévés baráttal de ez csak 3db "azonosítatlan nagyon gyorsan, fényesen felszálló tárgy" volt.Minket nem nagyon érdekelt...de mikor másnap láttuk a hírt TV-ben,újságban kissé "megijedtünk" örülnék ha feltennéd mert mi csak 3atládtünk...remélem segítettem!
2011. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!