Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufok visszahívása jelekkel?

Szilvia33333 kérdése:

Ufok visszahívása jelekkel?

Figyelt kérdés

rövid leszek. 2-3 évesen különféle jelekkel volt köztük négyzet. kör és háromszög különféle szinekre festve,elkültük anyummal tőlem az ufokaz, ugyanis azt állítottam h nem hagynak aludni és egy ismeros mondta ezeket a jeleket. Gondolom ha elkuldeni lehetett oket van jel ami visszahozza oket.

csak olyan irjon aki tud valamit, vagy aki komolyan vesz.


2011. jún. 23. 12:18
 1/6 Won ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy ez működhet-e, vagyis, azt hogy ez hogy működött akkoriban. Az UFO, amúgy a repülő tárgyat jelenti, nem az élőlényt. Nem hinném, hogy működni fog, mivel ők evilági élőlények és nem asztrális entitások. Ez olyan mágiának tűnt, amit meséltél és akkor sem hiszem, hogy működött. Valószínűleg csak az a tudat, hogy valaki segített és ez az anyukád volt, ez űzhettte el a félelmedet. Egyszerű pszichológia. Úgyhogy sajnos nem hinném, hogy sikerül. De ne gondold, hogy szkeptikus vagyok, nem épp ellenkezőleg, viszont most mást erre nem tok mondani.


Üdv: Won

2011. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hallod, ha egy hangosat fütyülsz nekik akkor is visszajönnek, biztos meghallják. xD
2011. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz?!Elolvastam amit írtál,egy szót nem értettem belőle!Milyen ufókat küldtél el,jelekkel,vagy mi van?
2011. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma voltam, de visszaviszem ha elég maradt belőle kinek is. Nem hiszem amúgy hogy ez beválna, de hátha. Próbáld ki!!
2011. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
este amikor nem hagynak aludni vágd őket pofon és kérdezd meg: ´miért nem válaszoltál a levelemre??´ :DD
2011. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Valaki Renáta ***** válasza:

Igen lehetségesnek tartom! A szimbólumokkal való kommunikáció fehér folt a "modern" ember életében, de bármelyik természeti népnél megfigyelhető.


Ezeknek a jeleknek jelentése van magasabb tudati szinten és ha be akarnak valamit vonzani az életükbe élnek is vele.


A többdimenziós látásmódot is segíti pl. a szakrális geometria.


A kérdés inkább az valóban te akarod-e ezt? és ha igen miért?


Ha esetleg meg tudnád adni azokat a jeleket amelyekkel elzavartad őket nagyon megköszönném!


Gondolom a visszahíváshoz segíthetnek az idegenek által hagyott jelek, amelyeket emberek testén, illetve gabonaköröknél figyelhető meg. De nagyon nem mindegy melyik faj jeleiről van szó..

2011. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!