Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ez a történet két héttel ez előtt történt amikor nyaraltam a mamámnál!Már javában aludtunk,amikor vízfolyást hallok...Felkeltettem a mamát és akkor majdnem hanyattvágodtam az ágya mellett!Megnéztük mitől van...Először UFO-ra gondoltam,de kiderült,hogy nem zártuk el rendesen a tusolót!Erről ennyit...


A mama mondta,hogy már aludjunk mert fáradtak vagyunk,meghogy holnap korán kelünk!Már elaludtam,de a mama,felsikolt és mondja:"A folyósó ajtaja alatt világít valami!Mondta,hogy én már nagyfiú vagyok, és nézzem meg mi az!Hát csak annyi volt,hogy elfelejtettük lekapcsolni a lámpát!Ezen az éjszakán volt mindenféle patkány kapirgálás a padláson és nyikorgó ajtók!Félelmetes volt!


Reggel vígan fölébredtem,hogy leírjam a naplómba mi történt az éjszaka...Azután kimentem az udvarra mert csöngetett az egyik pajtásom hogy focizzunk!Csak egy kapunk(foci) volt ezért mindig két fa volt a másik kapu!De amikor oda mentünk az egyik fa szőröstül-bőröstül eltünt!Nem tudtuk hova lett!


Szerintetek mi lett vele?(UFO-k????)


2011. jún. 19. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyanyád beszart és téged küldött megnézni hogy mi az?:D milyen kedves
2011. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ő már öreg,én meg vágyok a kalandok iránt!szívesen odamentem,de azért én is féltem egy kicsit!
2011. jún. 19. 21:04
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
amúgy buu*uzi vagy?
2011. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
miért?
2011. jún. 19. 21:49
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
52%-os egy idióta
2011. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tom Benko ***** válasza:
Valaki fűteni akart. A történet szép példája annak, hogyan keletkeznek a szellemtörténetek.
2011. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ezt a történetet csak kitaláltam,kiváncsí voltam hogy a naiv

világvégés emberkék hogyan reagálnak erre a marhaságra4:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D

2011. jún. 19. 21:59
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
21:37 vagyok... akkor meg az any*d : DD
2011. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó bekezdés nélkül jobb lett volna :D
2011. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Elég pihent agyú kis tini vagy...gratula neked...

2011. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!