Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi (az emberek) küldtünk...

Mi (az emberek) küldtünk valamit az űrbe valamikor az UFOknak?

Figyelt kérdés
Mintha egyszer láttam volna erről egy dokumentum filmet, de nem emlékszem pontosan.. az volt benne hogy valamit küldtünk az UFO-knak az űrbe.. vagy csak rádió jelet, vagy valami kapszulát nem tudom.. de létezik ez, vagy csak az elmémben? Nem tudom.. :D
2011. jún. 18. 19:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát egy fotó nem biztos hogy olyan időtálló az űrben, főleg ha többszáz évig kell utazzon a következő bolygórendszerhez.
2011. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

20:45-össel értek egyet ha meg is találnák és vissza jönnének mit adnánk nekik?

A 20:49 es által említett Balaton szeletet?

Rádió jelek meg nap mint nap mennek az űrbe...személy szerint(ha a közelünkbe vannak ilyenek meg veszélyesek is)nem kéne vigyorgó fejjel reklámozni h hééé ide lőjetek.

Ha meg jó indulatúak akkor az ember meg kikezdene velük.

20:45-nek igaza van az emberi logika olykor nagyon ostoba és kiszámítható.

2011. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 404 ***** válasza:
70%
Ha valaha meg is találja egy idegen faj ezeket a jeleket, Beethovennel nem tudnak majd mit kezdeni hiszen nincs CD lejátszójuk. A cikk-cakkos jeleket sem fogják megérteni, de a férfi és a női rajzot azt 99% hogy megértik. A férfi felemelt keze az univerzumban nem békét jelképez hanem egészen mást. Végül is nekik ezek a jelek jelentéktelenek és ha meg is találja egy faj, csak űrszemétnek, kacatnak számítana. De jobb is így.
2011. jún. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
A jeleket már rég befogták és értelmezték is.. De mondjátok csak, mit kezdenétek ti, Emberek, ha idejönnének a földönkívüliek? Ha leszállna egy hajó és egy másik humanoid faj lépne a Földre? Nem véletlen, hogy bizonyos Emberekkel lépnek kapcsolatba és nem az Elnökökkel például. Vagy, Akik úgy vélekednek: "Hmm, nem hiszek bennük, hülyeség az egész, de azért megnéznék egyet!". Az ilyen gondolkodású elme nincs felkészülve a "találkozásra", és egyéb információk befogadására. Ehhez ú.n. "nyitott elme" szükséges.
2011. jún. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Azt én is sok helyen olvastam, hogy a feltartott kéz, nem éppen a köszönés jele (De mondjuk nem tudom, hogy ezt honnan tudják h pl. a marslakóknál a feltartott kéz a támadás jele no mindegy.)

Érdekes dolgokat mondtatok itt.. és köszönöm mindenkinek..

2011. jún. 20. 13:29
 16/19 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy Tesla is küldött jeleket az űrbe.
2011. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
AZért emeltem ki, kíváncsi vagyok még véleményekre. :D
2011. jún. 23. 10:16
 18/19 Mme. CoCo válasza:

[link]


Fantasztikus. Ha esetleg el akarnának takarítani minket a Földről,pontosan tudnák, hogy tegyék, valami jó kis biológiai fegyverrel. A többi üzenetből is ki lehet következtetni a gyenge pontjainkat. Lehet, hogy én vagyok paranoiás, de erre nem gondolt senki??

Az atombombának az elkészítési módját nem írtuk le nekik?Vagy esetleg a pestis képletét?

2011. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezeknél már csak az a rádió üzenet nevetségesebb, amit asszem egy régebben fellöt mühold sugároz az alieneknek. Egy báb elöadásról van szó. xDxDxD És még azóta is sugároz! xD
2011. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!