Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megmutatjok ezt majd az ufoknak?

Megmutatjok ezt majd az ufoknak?

Figyelt kérdés

Úgyis jönnek majd az UFO-k és elfoglalják az internetet.

Ki mit üzen az ufoknak? Én majd megmutatom nekik hogy ki milyen üzenetet írt nekik! :D


2011. júl. 2. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én üzenem a teljes ufótársadalomnak:

"Kélek, ne öljetek meg, gyerekeim vannak!"


Amennyiben békés szándékkal jönnek:

"Pusztuljatok a földemről, mocskos zöldszemű férgek!!!"

2011. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Császtok! Ha akartok, akkor kinyírhattok, de nem ajánlanám , mert a fagyi visszanyal:)
2011. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak tömören üzenek:

Kiszel Tünde, Pákó, cigányok, politikusok, kátyúk, SP, Fluor...


Ez szerintem elegendő indok, hogy ne tegyék be a lábukat/csápjaikat/kerekeiket/sugárbiszbaszaikat szeretett országunkba :D:D

2011. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Valaki Renáta válasza:

Azoknak az ufonautáknak, melyeknek nincsenek érzelmeik azt üzenem:

Mechanikus úton soha nem fognak tudni létrehozni az érzelmekhez, megérzésekhez, hatodik érzékhez hasonló dolgokat önmagukban.


A hibrid utódaik pedig mindig szenvedni fognak mellettük az érzéketlenségük miatt. És igazán soha nem is fognak hozzájuk tartozni.


Lehet hogy ti sokáig éltek, mi viszont örökké.

Mert csak a testünk hal meg és születik újra, a lelkünk viszont tovább él, ezért mindig is lesz lehetőségünk a jóra. :p

2011. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!