Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ma 21:30 körül láttátok azt a...

Ma 21:30 körül láttátok azt a gömb szerű villanást?

Figyelt kérdés
Miközben a holdfogyatkozást néztük 1-2 repülőgépet láttunk vagy tulajdonképp nem repülőgépek voltak , az eddigi kérdésekben láttam hogy valaki űrállomásoknak nevezte őket ... Fogalmam nincs hogy mik voltak de nagyon érdekesek voltak olyanok mint a csillagok és nagyon gyorsan haladtak ... Miközben figyeltük az 1ik ilyet ami egyenes haladt meg pillantottam 1 az égen 1 másikat ami az előzővel haladt szemben és egyszer csak 1 furcsa villanást történt mint 1 gömb 1 másodpercre kb de nagyon nagy volt akkora mint a hold kb és kék színű volt ha jól láttuk. Azt szeretném hogy ki látta még rajtunk kívül és szerintetek mi lehetett az ? Mi arra gyanakodtunk hogy az 1ik repülőgép vagyis az a csillagszerű jármű ami haladt ki lőhette a levegőben ami vele szemben haladt. Lehet hogy ez butaság de nagyon furcsa jelenség volt. Egybként a holdfogyatkozást csodálatos volt :) És aki tudja hogy mikor lessz a legközelebbi holdofyatkozás vagy superhold az írjon pls.
2011. jún. 15. 23:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Na 1...ha megint valamelyik ide jár röhögni kösse fel magát-.-" .

2.Ha mégsem akkor gebasz van basszus mert két hogyhijjákot láttunk az égen feltűnni kis idő elmúlással váltották egymást. Ment egy darabig majdan eltűnt és mind a 2-ugyan ott tegnap.

Meg 1-2-villanást érzékeltem de csak mindíg egy pillanatra...asszem tegnap előtt is 3-at ha csajom nincs mellettem aszt hiszem h hülye vagyok. Az űrállomás meg fényes volt mindvégig nyomon követtük...kék gömböt nem láttunk...Következő holdfogyó sajna nem tom mikor lesz.

2011. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Itt egy Élő térkép a Nemzetközi Űrállomásról(ISS) ami állandóan kering a föld körül.

[link]

2011. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

"Utasszállító repülőgépek [...] Nagy hatótávolságú gépek: (...) Sebességük csaknem 1000 km/h-ig terjed..."

A hangsebesség kb 1200 km/h. Az utasszállító gépek nem érik el a hangsebességet, azt csak katonai gépek tudják, mint pl. az F/A–18 Hornet. Hoppá!

Az űrállomás viszont simán haladhat hangsebességgel, hiszen a Föld körül kering, ebben viszont a kérdezővel értek egyet. Hoppá!

2011. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azt!...biztosan:)
2011. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ja, és a legközelebbi holdfogyatkozás decemberben lesz, de abból nem valószínű, hogy túl sokat látunk...
2011. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!