Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez valóan igaz? . (többi lent)

Ez valóan igaz? . (többi lent)

Figyelt kérdés

Olvassátok el ez nem semmi ez tényleg igaza Rossvelli ufo észlelésről szól ?


[link]


2011. jún. 12. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, elgondolkodtató

Az érdekessége az, hogy én régebben is ilyeneken gondolkodtam már ami az emberiséggel kapcsolatos. Szerencsére tapasztaltam is hozzá egy -kettőt, amihez most ez segített hozzá, hogy a történet a linkben számomra hihető, de mindig ott van az, hogy de mi van ha..Szóval nekem is vannak kérdéseim, amik megválaszolatlanok.(persze mindenkinek vannak kérdései) De hiszem, hogy az Ember több annál mint amit mi hiszünk manapság...

2011. jún. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hülyének vagyunk tartva...ez van...és milyen jól csinálják!!! :D

1-et értek a felettem lévővel én is ugyan ezen véleményen vagyok.Szerény meg győződésem h mindent kilehet következtetni józan paraszti ésszel.Még a leírást is.

2011. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennek az a része, hogy az úgynevezett "Birodalomba" térünk vissza, majd a "Birodalom" küld vissza ide bennünket, káosz szítás céljául, elmondhatatlanul nagy baromság.


Először is: NEM abba a bizonyos "Birodalomba" kerülünk vissza halálunk után, hanem a halálunk pillanatában lévő Tudati szintünk függvényében az asztrál-mentál-kauzális síkra! Az emberek rettenetesen nagy többsége csak az asztrál síkig jut el, ahonnan még KÖTELEZŐ a Földre való visszaszületés! Mentál síktól fölfelé már nem, de az emberek segítése céljából természetesen lehetséges!


Aztán: A Földi lét értelme az, hogy itt fejlődjünk szellemi szinten, hogy halálunk után minél közelebb kerüljünk a Teremtőhöz! Ezt akarják ellehetetleníteni, ezért teszik velünk azt, amit!


A következő irdatlanul nagy hülyeség az az, hogy az írás csoportokba sorolja az embereket. Lásd bűnözők. A romlott lelkek eleve fel sem kerülnek még az Asztrálsíkra sem! Így a Föld és az Asztrálsík közti térben fognak tartózkodni, ahonnan NINCS leszületés!! Ezek a romlott lelkek nem tudják elfogadni, hogy meghaltak, illetve nem hisznek a felsőbb rétegekben sem!! Ameddig ezeken nem képesek változtatni, addig ott fognak rostokolni! De ha úgymond "megtértek", akkor utána értelemszerűen már romlottak sem lesznek, tehát ha felkerültek az Asztrálsíkra, akkor már a tanulásra fogják fordítani az ott eltöltött idejüket, tehát NEM fognak ugyanúgy visszakerülni, mint ahogyan meghaltak!! (Az más kérdés, hogy aztán a neveltetés mit fog velük tenni, itt a lényeg az, hogy NEM fognak ugyanolyan romlott lélekkel visszaszületni!!)


Ennél tovább alig-alig olvastam, de az egészről süt, hogy az eddigi tényeket elferdítve, kiszínezve, földönkívüliekkel gazdagon megszórva csak egy újabb megközelítést próbál belevinni a világunkkal történő dolgokba, hogy szerencsétlen érdeklődő már azt se tudja, hogy a 6435234234 különböző elmélet közül melyiknek higgyen, aztán végül eldönti, hogy ez az egész egy baromság, emiatt visszahuppan a kényelmes kis foteljába, és nézi tovább a TV-t, elhíve, hogy minden a legnagyobb rendben!


Ez az írás mást sem szolgál, mint a szándékos összezavarást, az eddigi információk elferdítését. Egy szavát sem hinném el a helyetekben.

2011. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezen a halál dolgon is lehetne filozofálni, mert eddig még senki nem tért vissza onnan évek múlva, hogy elmondja milyen is volt. Szóval szerintem erről óvatosabban kellene vélekedni.

Olvastam pár Rosswellről szóló könyvet, de egyik sem adott lényeges választ. Igaz, lehet, hogy valóban megmagyarázták, és tényleg úgy volt, ahogy, de szerintem csak akkor tudjuk meg az igazságot, ha még egyszer történne ilyen dolog. Addig meg csak a kamu videokat és képeket nézegethetjük a neten.

2011. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is lett volna lehetősége senkinek sem elmesélni. :) Vagy egy percre is beengednék a médiába az ilyen embert? Nem hiszem. :) Maximum a halálközeli élményeket átéltek beszámolóira támaszkodhatunk, vagy akik visszatértek a kómából. (Ilyenkor ugye elhagyja a lélek a testet, és nem ritkán egy teljesen másik lélek tér abba vissza.) De ezek meg az előző kommentemben leírt dolgokat igazolják valamilyen szinten. :)
2011. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azért az kicsit érdekes..hogy az et-nem tudott angolul pedig több száz nyelven tudott.

egy mesterséges intelligencia, akit egy mesterséges világból irányítanak..mivel mesterséges, önmagát nem hozhatta létre... valakinek pedig kellett,

2011. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!