Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha léteznek* miért titkolják?

Ha léteznek* miért titkolják?

Figyelt kérdés
Ha léteznek födlönkivűliek, miért kell eltitkolni? Miért jó az egy államnak, egy kormánynak, egy hatalomnak*? Valahol ezt még nevetségesebbnek tartom, mint a nap mint nap felbukkanó UFO/ Idegen lény észleléseket...
2011. jún. 12. 16:01
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Persze, most is repkedhet a fejünk fölött, egy NÁCI UFO - mi? Nem mondom azt, hogy a 3. birodalom nem fejlesztett ki, furábbnál, furább repülőgépeket, a sugárhajtásúak is náluk voltak legelőször, de ennek is sok - sok (több, mint 50) éve. Egy repülőgépet szervizelni is kell, ami egy ilyennél nem adatik meg, a napjainkban, arról nem is beszélve, hogy valahol csak le kell szállniuk vele.
2011. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
2011. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
léteznek.... létezni is fognak...biztos vagyok abban is, hogy el bírnak ide jönni. nekünk is lehet hogy csak 20 év kell, és órák alatt eljutunk mondjuk a Jupiterhez. csupán a hajók gyorsasága számít. viszont van itt valami, ami tény: az Univerzum végtelen. a különböző dolgokat felépítő (most hirtelen nem jut eszembe a neve) kis parányi dolgok pedig végesek. tehát, azoknak ismétlődnie kell végtelenszer, így tökéletes másunk van valahol a világegyetemben. lehet hogy egyik másik már másik bolygóra költözött, mert szétk*rták a földünket, és/vagy kicsi már a hatalmas népességnek. ami pedig az eltitkolást illeti, Roswell-t bevalloták (értsd:napvilágra hozták,elismerték). tehát biztos, hogy eljutottak hozzánk.és az is biztos, hogy obama meg a többi ország vezére (talán még az olyan kis országoké is, mint pl Magyarország) is tud róluk.én ezt így látom. lehet hogy nem ez az igazság, te én ebben a hitben élek :D
2012. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!