Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Űrállomás a Marson?

Űrállomás a Marson?

Figyelt kérdés
www.szon.hu/urallomas-a-marson/1701693
2011. jún. 7. 10:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
ami ott van azt 100% hogy nem ember kreálta....
2011. jún. 7. 14:44
 12/23 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges feltenni ide az ilyen kérdést. Én hszem ,hogy ott vannak dolgok amit titkolnak, de kérdező, itt csak lehülyéznek Ugyaugy létezik szellem,démon,angyal, hirnök, árny.......
2011. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 BlackSword ***** válasza:
Akkor elég naiv vagy kérdező... Ha van is ott valami, -amit tegyük fel talán (de csak talán) nem ember "kreállt" és a NASA felfedezte- akkor sem felejtik el retusálni... Guantánamo, 51-es körzet, Norfolk, és még ki tudja hány katonai objektum nem is ott van, nem is úgy néz ki, ahogy azt a földnézegető mutatja... Azt jobb ha tudod, hogy a GPS-t is amerikai műholdak működtetik... Ergo akkor svindliznek, amikor csak akarnak... Elvégre a nemzetbiztonság, az nemzetbiztonság... Nem hinném, hogy egyáltalán esélyt hagynának arra, hogy a hozzánk hasonló kis emberek egyáltalán a közelébe is jussanak bármi fontos dolognak...
2011. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Meg ha ők tüntetik el "kézzel" a mesterségesnek látszó dolgokat, miért csinálták meg egyáltalán a google earth--öt?

Mondjuk lehet level kettőn gondolkodnak, és akarattal hagytak benne egy-két furcsa tereptárgyat, hogy azt a látszatot keltsék hogy ők egyáltalán nem retusálnak:)

2011. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

[link]


itt a video!

2011. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Az a valami a neptunuszon elo fajok urallomasa ott egy tankolo helyet csinaltunk a nemsokara arra elhalado kb 1 milliard katonat szallito uregyseg szallitonknak

jo szorakozast amig eltek es a nyelvunkbe nincs megkulomboztetve a j es a ly

OK????

2011. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
6%

Annyira utálom a sok elvakult, fanatikus, majomszájú retardált barmot, mint itt ti néhányan, még a nyilvánvalót se hiszitek el, mert egyszerűen belétek nevelték, hogy az ilyesmi nem létezik. a világ vezetői nem akarják, hogy egy kicsit is elgondolkodjatok, h mi is folyik körülöttünk. nem érdekel mi van veletek, nem áll szándékomban vitatkozni, de hülyén fogtok meghalni, ez van. csak elmondom az én álláspontom. addig én se hittem el az ilyesmit amíg a saját szememmel nem láttam ezeket, és olyan dolgokat amikről álmodni se mernétek.

az a poén, hogy sok mindent kitakarnak, átszerkesztenek a gugli earthben is. a marsi képen látszik, h full pixeles a környéke, valszeg elhomályosították. a bolygó a nibiru ami a föld felé közelít, az is ki van takarva egy nagy fekete téglalappal a gugli skyban.mégis tud róla a legtöbb ember h létezik. ha van egy kis szabadidőtök a sok agyromboló f@szság mellett amit csináltok (kockulás, tévézés) nézzétek meg gugli skyban ezeket a koordinátákat: -6.01931, -91.5903 elég beírni a keresőbe. közelítsetek rá, és ott van egy fekete téglalap. ezután mondjátok hogy a marsi űrállomás hülyeség. mellesleg ott van az a kis dolog amit kib@szottul titkolnak, hogy már a 2 vh körül ember járt a holdon és a marson, földönkívüli technológiák felhasználásával. nem furcsa kicsit, h a 60-as évek vége óta egyszer sem mentünk a holdra (nyilvánosan)? pedig a technológia jóval fejlettebb annál ami akkor volt. talán van ott valami amit nem kéne bojgatni. a mars egy külön dolog. több olyan felvétel van amit átszerkesztettek, némelyiken olyan tornyok vannak ami magassága többszöröse a föld legnagyobb építményeinek. a régi képszerkesző eljárások elég sz@rok voltak azért látszik olyan jól. a szondák képeit szándékosan elvörösítik, h a "vörös bolygó" látszatot fenttartsák, pedig van ami eléggé hasonlít egy földi sivatagi képhez, kék ég, barnás vöröses homok, stb. tudom h úgysem fogjátok nézegetni, úgyis elvagytok a szánalmas tudatlan életetekkel, de azért hátha van aki kicsit értelmesebb köztetek, és veszi a fáradtságot h belenézzen: [link]

okosodjatok.

2011. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
44%
19:50 Én meg úgy utálom az ilyen sok elvetemült egoista barmot, mint te. Azt hiszed te vagy az atyaúristen? Hát nem. Képzeld, én sem vagyok szkeptikus és sok mindenben hiszek. Én is láttam már Google Earth-ben a fekete téglalapot. Na már most szerinted, ha valami fontos lenne ott és már vették a fáradtságot, hogy kitakarják, akkor ennyire feltűnően tennék? Beb*sznak oda egy fekete téglalapot és kész? Ez csak még gyanúsabbá tenné a dolgot, azzal a technikával, ami van, simán megcsinálhatnák úgy, hogy egyáltalán fel sem merülne benned, hogy lehet ott valami. Egyébként fogalmam sincs, hogy ennek mi köze a marsi űrállomáshoz. Másik: "a régi képszerkesztő eljárások elég szarok voltak, ezért látszik olyan jól" ó hát persze. Teljesen nyilvánvaló, hogy olyan hülyék, hogy közzé tesznek egy sz*rul szerkesztett képet, mint hogy inkább megtartanák maguknak (megjegyzem, én is láttam azokat a képeket, amikről beszélsz, végy egy-két embert, aki unatkozik, photoshoppol egy képet, ami pont kapóra jön azoknak, akik mindent bevesznek első látásra, pluszba még tedd hozzá, hogy a NASA tette hivatalosan közzé). Épp az ilyenek miatt, mint te, van ennyi szkeptikus, mert mindenhol terjesztik a baromságot az arrogáns hozzáállásukkal. Leülhetsz fiam, egyes.
2011. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Téged is lehet sajnálni, hogy ennyire elvakult vagy.
2011. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Fuck off van Dienke
2011. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!